Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire beteg, vagy ijesztő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire beteg, vagy ijesztő stalker, ha millió képet lementettem a crushomról? Videókból is kifotóztam, meg instájából, és azokat nézegetem és nem tudok betelni veluk 😩 18L

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom ha tudna róla letiltana mindenhol, mert amúgy minden képét meg Tiktok videóját besziveztem. Mert fordított esetben én megijednék ha az én képeimmel csinálná ezt valaki. Dehát már nem merek ráírni 3 éve mert tudom hogy nem keres barátnőt, szóval csak távolról szenvedek.

máj. 25. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, szóval te is beteg vagy ha évek óta rá fáj a fogad.
máj. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem tudom eltörölni az érzéseim, mert szeretem. Próbáltam kizárni, másra koncentrálni, tanulás, suli, család, stb, és ideig elterelték ezek a figyelmem, viszont nem örökre.
máj. 25. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj szakemberhez, ez már beteges, ez nem szerelem.
máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 benhur1959 ***** válasza:
73%
azariahról van szó?
máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem ha nem ismered eléggé. De mégha ismernéd is évekig nem tart a szerelem, elmúlik. Te obszeszív módon vagy érte oda és nagyon jót tenne neked egy pszichológus én szerintem.
máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez az energiát hasznosabba is fektethetted volna.
máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Keresned kellene egy valós pasit magadnak. Ő csak ábránd számodra, sosem lesz valóság. Ezen gondolkodj el.

Érdemes egy ábrándra áldoznod éveket, amikor járhatnál moziba, bulizni, stb olyan fiúval akivel szeretitek egymást?

máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé beteg, és a magyar nyelvben nincs olyan szó, hogy crush.
máj. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!