Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elkerülő kötődésű nők! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkerülő kötődésű nők! Mi a jó hozzáállás felétek? Ami nem "ijesztő", vagy sok számotokra. Mit tegyen a másik (ha te is szereted őt) amitől oldódik a félelmetek?

Figyelt kérdés

Mivel egy ilyen személytől élőben nem igazán tudom megkérdezni, nem igazán fog választ adni, mert már attól is sebezhetőnek érzi magát, így itt látatlanban kérdezem, itt talán az ilyen típusú személyek választ adnának, mert úgysem ismerjük egymást.


A sztori röviden, hogy elvileg szeret egy nő engem, én is őt, nagyon. Úgymond együtt vagyunk (nem élünk együtt). Teljesen biztos lehet bennem és az érzéseimbe iránta (véleményem szerint legalábbis, mert bem adtam okot arra hogy máshogy higyje, az más ha az ő fejében máshogy mennek át a dolgok). Viszont lelki bajai vannak. Nem egy nebáncsvirág, gyámoltalan nőként kell egyébként elképzelni. Csak sok csalódás érte, valamint gyerekkori elutasítás a szülő részéről, stb., ami a kiindulása ennek az elkerülő, elutasító magatartásnak még a szeretett személy felé is.

Az érdekelne mi a jó megoldás. Akár olyan is adhat tanácsot, aki nem szenved ebben, viszont a párja igen, de elérte nála, hogy az "oldódjon" és ne legyen benne a gát, hogy megtegyen, kimondjon valamit a másiknak.


Ami fontos, itt kölcsönös a szeretet. Szóval nem egyoldalú, így nem az az ok a nőnél, hogy nem tudja én mit érzek.


Köszi ha válaszoltok. Fontos lenne. Bármi vélemény, tanács érdekelne!



2021. márc. 20. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Es spec utalok ismerkedni.

Nekem az a legjobb ha csak baratilag kozeledik a pasi es tart tavolsagot. Ha erdekes szamomra a pasi akkor lepek fele es elmondom h mit szeretnek. Ahogy azt is ha nem.


Kereshet beszelgethetunk flortolhet is picit de a hangsuly azon van h nem nyomul. Nem lesz macso nem akar mielott agyba vinni.

2021. márc. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nincs párom, mert elkerülőm őket. Amúgy egy jó pszichológus kellene, különben nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat,de az is megérné egy misét,hogy mi tetszik egy ilyen lányban.
2021. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem. Amikor megnyílik, megosztja a gondolatait, kifejezi az érzéseit, akkor jó vele. Örömet okoz, hogy az életemben van. Hiába a másik oldala. Nem akarok nélküle lenni. Fáj hogy tudom szeret, de nem bírja ezt a gátat leküzdeni magában, hogy engedjen az érzésnek. Ha nem szeretne már elengedtem volna. De így..
2021. márc. 20. 16:45
 4/9 A kérdező kommentje:
A 2. kommentelőnek: Ha szeretnél valakit, aki téged is, hogy bírod ki hogy elkerüld? Hogy eltaszítsd? Ezt lenne jó megérteni. Valamint ha mélyen belegondolsz, ha valamit mondani kellene, mégis mit tudnál elképzelni amit ha a másik tenne, akkor feloldaná a gátlásaidat? Segítene valamennyit a válaszod
2021. márc. 20. 16:47
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nos, en voltam egyutt egy ilyen novel. Nem tudom, mi a jo megoldas, talan ha lelkileg nem kerul kozel hozzad, akkor benne lehet a testisegben. De az biztos, ha tulsagosan megkedvel, rogton friendzone-ba kerulsz, mert nem tud az erzeseivel mit kezdeni. Igazi onsorsronto figurak amugy, es vegzik majd szeretokent vagy egy olyan ferfi mellett, aki szepen targyiasitja
2021. márc. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.vagyok nekem még nem volt szerencsém olyanhoz,aki szeretett volna. Maximum csak intim kapcsolatot akart, de szerelem nem volt. Szerencsés ez a lány. Szerintem tényleg elkellene mennie pszichológushoz. Csak úgy tud megváltozni ha ő akar, akarja.
2021. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy az segítene ha tudnám, hogy biztos nem hagy el, megbízhatók benne, mindig mellettem van, akkor is ha nem vagyok topon,akkor is ha problémám van. Ha olyan szinten biztonságban tudnám magam. Ha segítene a felmerülő problémákat megoldani. Ha biztosítana a teljes elfogadásról és megértésről. Ha pozitívan állna hozzám. De mindezt nagyon lassan, szóval lassú víz partot mos....
2021. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó a válaszod nagyon! Ezeket én is érzem, hogy ha ezt érezné az már jó lenne és nyitna rajta valamennyit. Egyszer nagyon "sajnáltam" emiatt, hogy ennyire zavarosak az érzései, gyerekkori traumák miatt ilyen, így egy hosszú szöveget írtam le neki, amiben megfogalmaztam mindent, hogy mennyire jó ő számomra, mennyire szeretem (nem nyálas dumát kell elképzelni, hanem őszinte leírást). Emellett többször voltak hosszú írásaim az érzéseimről. De tekintve hogy semmi extrát nem reagált ezekre, általában egy szívet.. vagy egy szeretlek-et "mindössze", így megint rosszul esett ez.. mintha ez is sok lenne neki... Mintha semmi nem lenne jó... Meg hogy egy hosszú írásom annyit nem "ér" száma, hogy egy mondatot kapjak cserébe válaszul..
2021. márc. 20. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle,hogy ő mit gondol, részletesebben próbálja elmondani,hogy benne mi történik, mert kíváncsi vagy rá és jól esne neked is a visszajelzés.
2021. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!