Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem szeretnek bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretnek bele a szeretőbe ha amúgy jo vele?

Figyelt kérdés

máj. 26. 16:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Mert már az elején le van tisztázva, hogy miről szól a dolog.
máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem tetszik neki eléggé annyira, hogy felvallalja barátnőként a világ előtt, de dugogatásra azért jónak tartja.
máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem szeretünk bele automatikusan senkibe csak mert jó a szex. A szerelem alapja nem ez.
máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanazért, amiért a saját párját sem szereti
máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De ha alapvetően kedveli szereti a Tarsasagat és a szex is jó akkor ott fura h nincs beleszeretes
máj. 26. 17:27
 6/20 anonim ***** válasza:
Te nem tudod mi a szerelem.
máj. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert nem képes érzelmekre. Eleve minek mész bele ilyen dolgokba, ha zavar téged?
máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
#2 nem azért, de a legtöbb feleség sem egy bombanő, mégis elvették őket. Nem hiszem, hogy ezen múlna.
máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy én nem tudom, miért működnek így a férfiak, de én személy szerint minden szexkapcsolatom iránt elkezdtem érezni idővel. Bejött, jófej volt, jó volt a szex - akkor hogy nem alakulnak ki valakiben érzelmek? Olyan kategória meg szerintem nincs, hogy “nem tetszik, de szexre jó”, én inkább nem szexelnék egyáltalán, ha csak olyan akadna, aki be se jön. Pont az a lényege a szexkapcsolatnak, hogy a fizikai vonzalom erős legyen.
máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Nőknél hamarabb,és nagyobb százalékban alakulnak ki érzelmek.

Férfiak nagy része szerintem érzelmek nélkül is tud szexkapcsolatot működtetni hosszútávon is.

Ez belénk van kódolva.

máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!