Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretőből felvállalt társ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből felvállalt társ?

Figyelt kérdés

Van itt valaki akinek sikerült? Írjon priviben vagy itt, jó lenne beszélgetni erről.

Csak saját tapasztalatok érdekelnek, idegenek ítélkezését, trollkodását lesz.rom, kár a gőzért.



2022. nov. 7. 11:05
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
87%
Velünk pontosan ez történt... Én vagyok a férfi.
2022. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
És hogy történt?
2022. nov. 7. 11:13
 3/55 anonim ***** válasza:
100%
Huh, bonyolult és hosszadalmas történet. Szívesen elmesélem, de nem most, most nincs időm ennyit írni, munkahelyen vagyok
2022. nov. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy a másik fel akar e valaha vállalni?

Mert ha csak hiteget, hogy fel fog vállalni, meg el fog válni (csak még kicsik a gyerekek azért várj rá és hasonló kifogások), akkor nem is érdemes erről a témáról beszélni. Mert a felvállalás sosem fog megtörténni!

Üdv: valaki aki naiv módon évekig várt arra feleslegesen hogy felvállalják, de sosem következett be.


Ha a másik fél nem úgy áll hozzá a dolgokhoz, hogy egyértelműen ki vannak tűzve az új közös célok, akár dátumokkal, akkor még véletlenül se várj rá!

Persze vannak akiknél ez megvalósul, de ott megvan a közös szándék, közös akarat, és MINDKETTEN tesznek is érte, hogy felvállaltan együtt lehessenek.

A szép szavaknak meg nem kell bedőlni, mert csak a tettek számítanak.

2022. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
#4 nincs családja, egy fiatal srác aki a barátnőjéékkel él. Sok a cirkusz kevés a szex az elmondása szerint, szeretett volna már hazaköltözni de nincs már meg a szobája. Még nem keres annyit hogy albit fizessen. Nekem már mondta hogy ideköltözne, amin nekem elkerekedett a szemem, csak kétszer feküdtünk le, valami fura huza-vona van közöttünk. Beleszerettem, és beledöglök abba hogy hívja a nője és itt előttem mondja neki a telefonba hogy szeretlek.
2022. nov. 7. 11:25
 6/55 A kérdező kommentje:
Pár hónap múlva jobban fog keresni, akkor lennék boldog ha kivenne egy albit, otthagyná a nőjét és normális együtt járás után akár együtt is élhetnénk, de nem így.....
2022. nov. 7. 11:27
 7/55 anonim ***** válasza:
100%

#5

A tettek számítanak!

Tesz azért hogy el tudjon jönni a barátnőjétől? Próbált legalább egy albérleti szobát szerezni (az nem kerül annyiba mint egy egész lakás)?

Nagyszülőknél nincs egy szoba ahová mehetne?

Haverjával nem tudna közösen bérelni egy lakást?

Az számít hogy látszik e rajta az akarat, hogy veled akar lenni.

Előbb a lakhatását kellene megoldania és utána kellene nektek együtt lenni, mert ez így számodra nagyon megalázó.

Ha meg hozzád költözne és nem működne közöttetek a kapcsolat, akkor hová menne? Hogy oldaná meg a lakhatását? Neki így is úgy is előbb ezt kellene megoldani, nem két nőt hülyíteni egyszerre.

2022. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:
#5 így van....
2022. nov. 7. 11:37
 9/55 anonim ***** válasza:
Nekem ebben az az érdekes, hogy ha csak azért van vele, mert nem tud hol lakni, akkor miért mondja neki hogy szeretlek? Szerintem ha el lennének hidegülve egymástól akkor ilyen nem mondana..
2022. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:
Azért mondta hogy a csaj ne fogjon gyanút. Ha nem lennének elhidegülve akkor gondolom nem is kúrna félre, és nem kérdezte volna meg tőlem hogy lakhat-e nálam.
2022. nov. 12. 12:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!