Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfojthatja az érzéseit, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfojthatja az érzéseit, csak mert egyedüllétre vágyik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy Ő Az.

A gond, hogy ő nem gondolja ezt rólam. Mégis mikor rám néz, azt látom a szemében, hogy velem akar lenni. Olyan finoman rakja arrébb az arcomból a hajat, amire nem lehet képes valaki olyan, aki nem érez a másik iránt semmit.

Azt mondja, hogy nem én vagyok neki az igazi, mert hiányzik valami. És folyamatosan hangoztatja azt is hogy egyedül akar lenni. Nem akar kapcsolatot.

Azt mondja, hogy már menekült a kapcsolatunkból, azért sem küzdött érte. Menni akart.

Fiatalok vagyunk még. És ő jóval későbbre is tervezi a családtervezést mint én. Félek, hogy elijesztettem. Hogy ha ez a téma nem került volna soha szóba, akkor maradt volna, mert akkor nem érezte volna, hogy felelősség van a vállán, amit én teszek rá.

Lehet, hogy csak elfojtotta az érzéseit amit érzett irántam? Hogy hagynom kéne hogy menjen, és aztán visszatalál majd hozzám?

Az a baj, hogy nem értem őt. A szavai, a tettei, a nézése nem ugyanazt mondják. S nem akarok reménykedni, de mindig történik valami...


23L

(ő 24F)



2012. ápr. 5. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ő maga sincs tisztában az érzéseivel. Családtervezés, házasság-ezek a témák könnyen megijeszthetnek egy fiatal férfit, szerintem kár erőltetni ezt a témát, ha úgy érzi, hogy eljött ennek az ideje, akkor akár magától felhozza, ha pedig nem gondolja így, és úgy érzi erőltetik, könnyen eliszkolhat. Viszont, ha nagyon eltérnek a terveitek, akkor lehet, hogy nem érdemes erőltetni a kapcsolatot. Aki pedig menni akar, azt szerintem hagyni kell...A helyedben adnék neki időt, és egy darabig nem is keresném. Lehet, hogy eközben rájönne, hogy hiányzol neki, és visszamenne, de ha nem kap szabad teret, akkor esély sincs arra, hogy ez így tisztázódjon benne. Ha még sem így alakulna, akkor viszont neked lenne könyebb elfelejteni őt...

23L

2012. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így természetes van egy olyan időszak amikor a bizonyos embererek egy kis "magányra" vágynak,bár ez inkább a fiataloknál jellemző ..de szerintem,csak nem képes lekötni magát,és az bizony nem jó:( . Ez ellen nem lehet mit tenni tapasztalatból beszélek,másképp is fogja ő még ezt gondolni csak most van egy ilyen időszak.Ha nem keres vagy stb.. akkor nézz esetleg egy rövidebb távú kapcsolat után,ha nem bírod ki hogy valakivel ne legyél!
2012. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!