Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam a kutyámat...

Hogyan szoktassam a kutyámat az egyedüllétre?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos és 8 hetes kora óta van velem. Ha olyan helyre mentem, mindig vittem magammal vagy ha hosszabb időre mentem el, akkor anyukám vigyázott rá. Szóval sosem volt egyedül. Egyszer hagytam csak itthon és nagyon sírt. Most viszont, hogy jön a suli ez egyre gyakoribb lesz.. Mit csináljak, hogy ne sírjon és nyüszítsen (utánam)?
2010. júl. 22. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél,vagy fogadj örökbe mellé egy kiskutyát. :) Akkor nem lesz egyedül,játszani fognak együtt,nem fognak unatkozni.
2010. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még van idő a suli kezdésig, lassan rövidebb időkre hagyd otthon fokozatosan szoktasd hozzá...

Vegyél különböző játékokat (pl: olyat is lehet kapni amit megtölthetsz finomságokkal) és ha látod, hogy nagyon belemerül a játékba akkor menj el egy rövid időre (ha lehet akkor "halló távolságra", ne lásson, vagy érezhessen Téged) és ha szerencséd van 10-15percig nem veszi észre a hiányodat akkor visszamész és megdícséred vagy megvárod amig hiányozni kezdesz Neki és utána mész vissza... Esetleg kezdheted úgyis, hogy Ő a szobában játszik becsukod az ajtót és kimész a konyhába vagy a szomszédba mész át...

2010. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!