Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ennyire szeretünk valakit s ő nem szeret viszont?

Figyelt kérdés

1hétre terveztük a nyaralást szüleimmel. Családi nyaralás, idén szűken, azaz csak a szüleim, és a testvérem. És már előre sajogatott a gondolat, hogy 1hétig nem láthatom Őt, és még csak beszélni sem tudok rendesen, hisz külföldről hazaüzenni...

Elképzelhetetlen volt számomra, hogy napokig ne lássam.

Egyszerűen ha mellettem volt minden színesebb, és szebb, és könnyebb...

De mind kiderült neki nem...



2012. ápr. 7. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos ilyen.


De neked legalább van párod, nekem még annyi sem jött össze.


Akármelyik lányban voltam eddig szerelmes, vagy igazán kedveltem ők sosem éreztek viszont irántam úgy.

2012. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyszeru: o megfelel neked, te nem neki. talan benend van a hiba amiert nem tudod benen felebreszteni a szerelmet, talan csak mas tipusu lanyra vagyik... vagy csak erzeketlen, szorakozott, bulis tipus. talan elege van valamibol, talan zavarja benned valami. ki tudja? nem tole kene ezt megkerdezd?!
2012. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy tudd, hogy nem ő az igazi.
2012. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert az élet nem kívánságműsor.

Lehet lerágott csont ez a közhely (is), de ettől még igaz.

2012. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Miért van az, hogy azt szeretjük, aki hűtlen, aki mást szeret?

Miért van az, hogy akit szeretünk, az rajtunk csak nevet?"

2012. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attól, hogy te imádsz valakit, nem törvényszerű, hogy ő is így érezzen irántad. kb 3szor voltam életem során szerelmes, ebből csak egy volt viszonzott.


ennek általában az az oka, hogy ő nem tart téged annak az embernek, akire neki szüksége van.


egészen mellesleg amikor én full szerelmes is voltam a pasimba, és ő is velem, akkor sem találkoztunk naponta... nem is bírtam volna, nekem szükségem van magánéletre is. heti 2-3szor max nagyon ritkán 4szer találkoztunk. lehet a te párodnak is baja van a sok találkozással. vannak olyan emberek, akik egyszerűen jobban értékelik fiatal korban a kapcsolatot, ha ritkábban látják a másikat. nem olyan ritka ez.

2012. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy kisfiú beleszeretett egy kislányba de az kikosarazta őt.

A fiú nem keseredett el így a barátai érdeklődve kérdezték tőle: "Miért nem vagy szomorú?"

"Miért kéne pont NEKEM szomorúnak lennem? Én elvesztettem valakit aki sohasem szeretett, ő pedig elvesztett valakit aki tényleg szerette őt."

2012. ápr. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!