Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk sokan ugy (tisztelet a kivételnek) hogy olyan embert szeretünk aki viszont nem szeret? és miért nem tudunk elszakadni tőle? Ez ilyen érzelmi csapda lenne?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 14:38
1 2
 1/11 Macs1209 ***** válasza:
100%

Ha kémiai vonzalom alakul ki, akkor bizony ez csapda.


Amúgy pedig, megtanultam, hogy akkor szeretek valakibe bele, hogyha már érzem a szeretetét :) Gonosz dolog? Nem hinném...


31F

2012. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert az embereknek sokszor az kell, ami nem lehet az övék.
2012. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
MI AZ HOGY KÉMIAI VONZALOM???!!!
2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert az érzelmi kötődésnél semmi nem erősebb...és ez olyan dolog, amit lehetetlen befolyásolni.

Szerintem minden ember életében van egy olyan személy, akitől nem tud elszakadni bármi is történjen. Eltelnek évek, jönnek újabb kapcsolatok, de az a biztos pont vagyis a KÖTŐDÉS egy életre megmarad. Mindezt azért gondolom így, mert az én életemben is van egy ilyen ember...ráadásul én el akarok tőle szakadni, de egyszerűen nem tudok...lehetetlen.

2012. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is pont igy vagyok probálok elszakadni de egyszerüen nem tudok hihetetlen.pedig foggal körömmel probálom
2012. jan. 29. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem és tudom, hogy nagyon nehéz. Szerintem ez az egyik legfájdalmasabb dolog a világon. Az eszed tudja, hogy el kell szakadni, de a szívednek lehetetlen parancsolni.
2012. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel, eszem tudja semmi nem lehet én és a között a bizonyos lány között, de a szívem alig várja hogy csak két szót beszéljünk és utána egy napra megnyugszik én szeretem ő elhagyott :) ilyen a világ!
2012. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de a szívem alig várja hogy csak két szót beszéljünk és utána egy napra megnyugszik én szeretem ő elhagyott :)


ezt annyira jol leirtad

2012. jan. 29. 16:20
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok ezzel.... Az első férfi volt az életeben, de aztán el kellett hagynom, mert az eszemmel tudom, hogy reménytelen... de a szívemnek nem tudok parancsolni, és nagyon szenvedek a hiányától... Néha úgy érzem, hogy bármit odaadnék, csak még egyszer beszélhetnék vele... :( 15l
2012. jan. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A plátói szerelemre gondolsz? Mert nekem csak az volt... Kb
2012. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!