Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális ha 11-13 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha 11-13 eves csajoknak már 5-7 pasijuk volt?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnomnek mar ennyi pasija volt.11 eves koraban jart egy 17 eves fiuval...most egy oszt.tarsaval jar.ez normalis vagy egessegtelen?mi lesz ilyen csajokbol,hova fognak jutni nagyobb korukba??ti hany evesen kezdtetek jarni??

2012. ápr. 7. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
foglalkozz a magad dolgával
2012. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
a sarokra fog jutni, kábé. nem értem a korosztályom egy részét, hogy ez miért jó. három hónap múlva 16 leszek, és a pasizás messze nem az első a listámon. ráadásul a felnőttek főleg az ilyen tiniket látják, és azt hiszik, hogy az összes ilyen, és néhány megnyilvánulásukkal sajnos akaratlanul megbántják a normális tiniket. de szegények persze nem tehetnek mást! szörnyű ez a mai világ!
2012. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat egyaltalan nem normalis.En husz vagyok es nem egy pasi futott utanam es megsem jottem ossze a divat kedveert egyikkel sem, mert nem szerettem oket. Most nem akarok senkit elitelni, de az ilyeneknel aztan mar 12-13 eves korban elkezdodik a szexualis elet, s ha mar most ennyi pasija volt, akkor a kesobbiekben hany lesz meg husz eves koraig kerdem en...szerintem tokre beteges
2012. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Asszem olyan 1-2 évese már jártam... ami meg a barátnődet illeti, a korából, és a pasija számából arra tippelek, hogy abba népcsoportba tartozik, amelynek a tagjai 1-2 évesen már ülnek.
2012. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
manapság már ja
2012. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a fiú gáz aki 17 éves létére összeáll egy 11 éves ribivel! Bocsi de ezt elég nehezen hiszem el ...

11 évesen b*zdmeg ... Legtöbb lánynak akkor még meg sem jött az első.

2012. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
nem tudom mi a f@szt hisztizik a többi :PP mindenki máshogy érik meg...nem biztos hogy ez a csaj a sarokba fog jutni...mert több pasija volt..ha nem b"szot velük össze vissza nincs gond :))
2012. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
elso valaszolo:ha jot nem tudsz mondani akk inkabb ne mondj semmit se.ez ugymond az erintettek korul elo tarsadalmat is erinti mert sztem ez egesz fura es nem is egeszseges.ilyen fiatal lanyoknak a tanulassal kellene foglalkozniuk es nem a pasikon jarni az eszuknek...masodik valaszolo egyetertek veled
2012. ápr. 7. 23:20
 9/19 anonim ***** válasza:
és akkor még elég prüd is a kiscsaj:)
2012. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A 11-13 éveseknél az csak gyerek szerelem.Jó a arcra puszit adnak egymásnak.Általában 1 nap vagy 1 hét után vége lesz.Ez akkor is volt amikor én voltam általános iskolás , pedig nem ma volt.
2012. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!