Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik folyton azzal jöttök, hogy a csajoknak csak a pénz kell, és arra mind ugrik. Nektek volt már valaha NORMÁLIS párkapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sokat látni belőletek. Bár sokan valszeg nem adnak majd őszinte választ. Én sem vagyok helyes srác, sőt, szerintem átlagon aluli vagyok, csóró egyetemista, mégis volt már két több éves kapcsolatom is 20 éves koromra. Nem gondoljátok, hogy esetleg bennetek van a hiba?
2012. jan. 3. 01:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
41%

Nem a pénz kell nekik. Az ami a tvből folyik. A lányos cukker fiúka akivel együtt tudnak Justin Biebert hallgatni, akivel együtt szedhetik a szemöldöküket, akivel együtt tudnak hajat vasalni/festeni.


Én is 20 éves, én is egyetemista. Igazán normális kapcsolatom nem volt..

2012. jan. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Igazán normális kapcsolatom nem volt. Nem tudom miért. Lány normális indokot arra, hogy miért nem jön össze velem, még nem mondott. Ez van.
2012. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Eddig a leghosszabb kapcsolatom másfél év volt.

Egy előző kérdésre adott válaszom, de ide is passzol:


"Hogy Borat szavaival fejezzem ki magam, kell egy kocsi, amiben van puncimágnes.

Mondjuk Maserati, Porsche, Ferrari, Lotus, Tesla roadster, Lamborghini, aztán felsőkategóriás Merci, BMW, Audi.

Vaaaaagy egy kétezres, turbós, becsövezett Subaru Impreza. Háháááá nekem van olyan (igaz jelenleg kicsit összertörve).

Nem vagyok egy matyóhímzés, de mikor abból szállok ki, egy-két lány beszélgetésbe elegyedik velem (sajnos tudom, hogy csak az autó miatt, ezért nem is akarok tőlük semmit). Mikor busszal vagyok (mert az autó versenycélra készült) akkor meg rám se néznek. Ez van."

2012. jan. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
01.49 vagyok. Azért csodálkozom, mert barátnak mindig jó voltam.
2012. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó, a barát és a pasi között elég nagy a különbség.


Kérdező:

Azért jön ezzel mindenki mert egyszerűbb nyavalyogni és sajnálni magukat és ezáltal valami olyan kifogást találni ami számukra kielégítő magyarázat lehet a "nekem miért nem jön össze" kérdésre.

2012. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Ma 01.54: 01.49 vagyok. Ne félj, tudom, hogy nagy a különbség:D Azért írtam oda, hogy barátnak jó vagyok, mert azt szerettem volna érzékeltetni, hogy nem félek a lányoktól, oda merek menni, merek kezdeményezni, de sose lesz belőle semmi.
2012. jan. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
És akkor az még nem merült fel bennetek, hogy ti is hibáztok? Én pl nem a legszebb csajoknál próbalkozom, mert nem vagyok velük egy szinten. Plusz nem ilyen lenező, becsmérlő a hozzáállásom. Ha sok lány utasít vissza, akkor először magamba nézek, hogy mit csinálok rosszul, esetleg tanácsot kérek lányoktól. Volt már, hogy visszautasított egy lány, aztán mégis összejött velem. Nem ismeretleneket szólítok le az utcán, hanem haverokon keresztül kötök barátságokat. Anno próbálkoztam utcán is, de az mint kiderült azért nem jó, mert a legtöbb csaj kerüli az olyan pasikat, akik csak a küsejük alapján érdeklődnek irántuk (utcán csak ez a szempont). De ilyeneket, amiket itt olvasok néha, nem nagyon tapasztaltam. Illetve de, távolról, de az ilyen pénzéhes r*bancokat én messzire elkerülöm...
2012. jan. 3. 02:13
 8/27 anonim ***** válasza:
01.49 vagyok. Igazából, hogy pontosan mi az oka, azt nem kérdeztem meg sosem. Mert mondom, utána is jóba maradtam a csajjal, kerestük egymást mindig a "nem" után is. Lehet, hogy bennem van a hiba, sőt több mint valószínű, csak tudod, nekem mindig az volt a fura, hogy megnéztem azt, hogy az újdonsült palijaik miben jobbak, és...
2012. jan. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Azért nem tapasztalsz ilyeneket amiért én sem, és amit le is írtam.

Egyébként vannak valóban ilyen csajok, de mondok még valami furcsát olyan pasik is vannak akik még nem dugtak soha, és idejönnek nyivákolni.

Nahát mi lehet az összefüggés...

2012. jan. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
02.18: Ne haragudj, kifejtenéd még egyszer amit írtál? Ilyen későn már nem értem pontosan mire gondolsz:P
2012. jan. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!