Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kapcsolat?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, diszkóban tetszett egy lány, rá pár napra anélkül, hogy én bármit modntam volna neki rámírt facebookon. Másnap találkoztunk a diszkóban, végig velem volt, smároltunk, ölelkeztünk.


Egy órája szerelmet vallott nekem, elmondtam neki, hogy én is szeretem, de szerinte fiatal vagyok, ő két évvel idősebb nálam.


Szerintetek ez a 2 év nagyon sok ennyi idősen, egy kapcsolathoz?


Válaszokat előre is köszönöm



2012. ápr. 9. 20:39
 1/2 valaki a tömegből ***** válasza:
NE reménykedj sok mindenben. Az én véleményem hogy egy kib*szott játék az egész. Mivel idősebb szerintem át akar verni, valószínüleg játszadozik egy kicsit veled azután eldob, mint egy használt wc papírt.
2012. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg annyira nem vészes.Viszont nem értem:szerelmet vallott,de ennek ellenére túl fiatal vagy szerinte?:) Akkor most bizonyítsd be neki mindenféle dologgal,hogy nem vagy kisfiú,tudsz éretten gondolkodni és cselekedni:)Hívd el vacsorázni például,találj ki nem megszokott dolgokat,programokat,és előbb-utóbb majd nem tud ellenállni ha nála is vannak érzések.
2012. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!