Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodik más lányokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodik más lányokról a barátom? A párommal lassan 3éve és 6 hónapja vagyok együtt, nagyon szeretjük egymást! A kapcsolat kiegyensúlyozott, harmonikus, összhangban vagyunk egymással! Nem veszekszünk, jól megértjük egymást, megbízunk egymásban!

Figyelt kérdés

A barátom sokszor álmodik, és álmában lányok is szoktak szerepelni. Az álmaira tisztán emlékezik, pontos leírást tud adni a lányokról, pl:A lány nevét nem tudta. Enyhén hullámos, vállig érő barna haja volt, nem szemüveges, és a barátom ölében ült (így nézett ki a lány legutóbbi, mai álmában).

Jelenthet ez veszélyt a kapcsolatunkra nézve?

Aki tud, írjon, az értelmes válaszokat nagyon megköszönöm!

22/L, barátom 22/F


2012. ápr. 9. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2012. ápr. 9. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Te most komolyan a képzeletbeli lányokra vagy féltékeny? :O Tudom hogy női elme, de ez...
2012. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny, mert szeretem! Kíváncsi vagyok, vajon mi okozhatja azt, hogy sokszor szerepel lány az álmaiban!
2012. ápr. 9. 14:17
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Szia.

Mi 2 éve vagyunk együtt. Én vagyok a lány, de én szoktam más férfiakkal álmodni.

Nem tudom miért, de ebből a szemszögből én azt mondom nem jelent semmilyen veszélyt a kapcsolatunkra. Egyáltalán nem jelent semmit.. csak egy egyszerű álom..

Nem kell aggódnod. :)

2012. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szia! :) Köszönöm szépen a válaszodat, aranyos vagy! :) A válaszodra az értékelés megy is: Hasznos! :)
2012. ápr. 9. 15:24
 7/14 anonim ***** válasza:

szívesen. :)

Köszönöm az értékelést. :P

2012. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szívesen az értékelést! :)
2012. ápr. 10. 14:08
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
asszem az utóbbi 2-3 kommenttől hánynom kell... ez ilyen "lájkold már a lájkom" dolog.... mindenesetre jobban esett volna ennélkül válaszolni a problémádra. nem voltam még ilyen helyzetbe de szerintem ez azt jelenti hogy a barátodba nem vagy mélyen belezúgva. volt belém szerelmes 1 lány és mindenki más hidegen hagyta ... ez részben a szerelem műve is. a mostani kapcsolatomba nem vagyok annyira szerelmes még ébren is más lányokról álmodozok :D ha valakibe paff vagyok akkor viszont még álmomba is ő kell nekem (szerintem) viszont szerintem ne vegyétek semmibe mert az álmokat a tudatalatti irányítja és azt elnyomni nem mindig jó és nem mindig lehet. ha ezt a barátod megosztja veled akkor még szeret és ha szerencsés vagy így is marad
2012. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Azért álmodik más lányokkal, mert férfi. Van ez így.

Mondjuk nem valami kedves, hogy ezt ilyen részletességgel mesélgeti neked... de ne aggódj.

23/L

2012. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!