Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mi a véleményetek a következőkről?

Figyelt kérdés

Egy srác a következőt mondta nekem: "Túl jó vagy hozzám"... Oké, hogy túl jó vagyok hozzá, de a másik csaj túl rossz hozzá? És miért ne lehetne egy túl jó lánnyal összejönni?


A másik mondata: "nem vagyok olyan érett mint te."

Hm.. szóval gáz a korkülönbség? Vagy túl komoly lennék? ehh... pedig inkább "cukorfalat" vagyok mások szemében, mint egy komoly érett nő...


Igen, szokásos lepattintó szöveg. De olyan kíváncsi vagyok hogy ilyenkor megkönnyebülést éreztek vagy sem? Illetve lányok, ti hogy fogadnátok az ilyent? Mi jutna róla az eszetekbe?



2012. ápr. 11. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyha úgy akarsz lepattintani egy leányzót hogy közben nem akarod megbántani akkor természetes hogy a saját negatívumaidat hangoztatod még akkor is ha esetleg kitaláltak.
2012. ápr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig azért a teljes őszinteséget vártam volna, hogy javíthassak a hibáimon... :S
2012. ápr. 11. 18:43
 3/6 ASOT ***** válasza:

Ez is a lepattintás/szakítás egyik módja!


Ez talán a szánalmasabb, és a legszánalmasabb az benne ha az illető akivel szakítanak az még el is hiszi!


Ez egy megjátszás , azt akarja elérni hogy azt lásd h ő milyen álszent kis cukipofa, és hogy nem akarja h te szenvedj mellette....szánalmas... :)

2012. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó, de ha olyan leányzót pattintasz ilyen szöveggel akit alig vagy esetleg nem ismersz akkor arról nem feltételezed azonnal, hogy építő jellegű kritikával akarja hogy lerázzák.
2012. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én az ilyen mondatoknál legszívesebben felpofoznám a srácot. ha már egyszer le akar pattintani, ne ilyen gagyi szöveggel tegye.
2012. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Régóta ismerjük egymást!
2012. ápr. 11. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!