Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok mit gondoltok a következőkről: Farmer és póló zoknival és cipőv? L

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 05:54
 1/8 Kolbászgyár ***** válasza:
Teljesen fiús összeállítás. Attól függ, ha nem 3x akkora farmer, hanem ilyen simulós, szűk ésé a póló is valami lányos, akkor jó. De amúgy nincs semmi baj a fiús lányokkal. :)
2011. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Biztos gördeszkázol. És göndör hajad van és a pasiddal úgy tesztek mintha utálnátok egymást, hogy ne higgyék azt hogy jártok.
2011. nov. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy érdemes lenne megkérdezni, valami oldalon, hogy mint gondolnak róla az emberek
2011. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem még jobb is mint a p*csás lányok, csak csajos póló legyen:)
2011. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? nem olvastam el
2011. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ a farmer, a póló és a cipő fazonjától. Lehet sportos, laza, de akár csinos is egy ilyen összeállítás. Én pl. csak alkalmanként veszek fel fekete élér vasalt nadrágot, vagy fekete szoknyát, inkább farmert részesítem előnyben. Szerintem mégis csinosan öltözködök.


Szerintem ez az adott ruha fazonjától függ. :)

Egyébként szerinem tök jó, ha egy lány tud lazábban, sportosabban is öltözködni, nem csak mindig csinosan, nőiesen. :)

16/L

2011. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem tetszene ez az összeállítás

F

2011. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ironizálni próbáltam, mert valami hasonló hülye kérdést olvastam. Ezek szerint nem sikerült:)
2011. nov. 13. 04:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!