Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is ez van mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is ez van mikor szakítás/szünet van akkor jöttök rá igazából mennyire is tud hiányozni a párotok?

Figyelt kérdés
Ha barátnőtök/barátotok szakít veletek vagy szünetet tartotok akkor legalább annyira van rá szükségetek mint a legboldogabb időszakotokban ha nem jobban? 3 éve vagyunk/ voltunk együtt barátnőmmel/volt barátnőmmel és most szünetet tatunk vagy valami olyasmi... Iszonyat hiányzik minden nap beszélünk már alig várom, hogy újra beszéljünk a nap végén elég labilis most az egész. Mintha egy új kapcsolatba lennék vagy nem tudom. Sajnos megbántottam párszor és nem figyeltem rá eléggé mint ahogy megérdemelte volna amit most már tudok és elismerek amiatt van most ez... Biztos most nyílt ki a szemem eddig nem láttam a faltól, hogy mindenem megvolt ami igazán fontos. Egyszer kell pofont adni de akkor jó nagyot, hogy felébredjen az ember?

2012. ápr. 12. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:

igen.

volt már ilyen és majd bele gebedtem a hiányába,de helyrehoztam.

2012. ápr. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont ilyen helyzetben vagyok énis, csak nekem nem szünetet ajánlott fel.
2012. ápr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mobiltelefont is csak akkor értékeled igazán, amikor nincs nálad és hirtelen fel akarsz hívni valakit. Mindennek akkor érzed az értékét, amikor a hiányát tapasztalod, ez alap, sőt közhely. Zorán írt is egy dalt erről ugyebár...
2012. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha mi szakítanánk a barátommal,akkor az végleges lenne.Nálam nincs ilyen,h szünet,meg ilyenek,ennek semmi értelme.
2012. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most rohanok utána aztán meglátjuk... ha eldob akkor arcra esem ennyi eltöltött idő után nem hagyom annyiban. Mennyi ideig hihetem, hogy lesz valami? Mikor megy át abba, hogy csak játszik velem, vagy mik lehetnek erre a jelek? Nem biztos, hogy észreveszem a rózsaszín felhőtől ami most körülöttem van.
2012. ápr. 12. 13:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta tart a "szünet"? Mindenképpen adj neki idöt, csak barátként beszélj vele, ne terheld az érzelmeiddel. Ha szeret biztos,h majd folytatni akarja veled, de most hadd "pihenjen".
2012. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy hete.

Próbálok csak barátként nyitni de néha rátereltem kapcsolatos dologra amire rájöttem, hogy hiba. De hát baromi nehéz átszokni a kerítés másik oldalára. Próbálok majd figyelni, hogy ne rohanjam le ilyennel köszi az eddigi válaszokat.

2012. ápr. 12. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó ideig ne beszélj vele, mert most csak a rossz dolgok jutnak az eszébe. Egy kis időnek el kell telnie, hogy hiányozzanak neki is a mindennapos rituálék és a személyed. Kegyetlen nehéz, de bírd ki. Ha beszélsz vele, akkor csak elmélyíted az árkot kettőtök közt.
2012. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!