Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, szerintetek? Van értelme vagy nincs?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy lány akivel 2hétre össze jöttem de én is meg ő is komolyan gondoltuk a dolgot,szóval hogy hosszabb távúra.De úgy alakult,hogy sok hülyeség miatt veszekedtünk,de nem kis dolgokon amit idővel beláttunk mindketten hogy baromságok.De most a lány azt mondta hogy neki kell idő hogy tudja mit akar adjak neki pár napot.De sajnos néha mikor beszélünk közösségi oldalon akkor úgy veszem észre hogy nem is érdeklem.De személyesen meg a közösségi oldalán teljesen más,személyesen mindig tök jól elvoltunk.De nem tudom mit tegyek,érdemes rá várni vagy nem?Valaki aki volt már ilyen helyzetbe az tudna adni pár tanácsot.Köszönöm
2012. jan. 22. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nőre MINDIG érdemes várni. Akit könnyen megkaphatsz azt nagyon könnyen el is veszítheted.
2012. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalakkal én nem foglalkoznék. Az az igazán fontos ahogy személyesen viselkedik veled mert láthatod mennyire őszinte és olyankor az ember érzései kiülnek az arcára ;) ha érdekel a véleményem légy türelmes ha szereted.
2012. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam meg könnyen,sex nem is volt.
2012. jan. 22. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Türelem nagyon nem az erősségem,de utálom ezt a facebook-ot mert esküszöm az tette tönkre a kapcsolatunk.Ott beszéltünk és ott volt a sok vita,élőbe meg csak elröhögtük.
2012. jan. 22. 21:41
 5/7 A kérdező kommentje:
De várok,csak nem tudom,mennyit érdemes.
2012. jan. 22. 21:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Hónapokat.


2 hét után ne is várd, hogy lefeküdjön veled. Ha megteszi akkor csak egy ribanc... Vagy ki van éhezve.

2012. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Itt most nem a sexről van szó,mert elmondtam neki őszintén h nekem nem arra kell hogy megfektessem azt pá.Nekem többet ér ez a lány,csak azt nem tudom,hogy mennyit várjak,mert most is mintha nem is érdekelném.Lehet azt kellene,hogy nem írok rá majd ő rám ír.De mi van ha nem ír rám...
2012. jan. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!