Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek őszintén szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek őszintén szeret? (tovább lent)

Figyelt kérdés

20 éves pasim van. Júliusban összejöttünk és 2,5 hónapig jártunk. Sajnos, az én hibámmal szakítottunk. Utánna is üzeneteztünk, mert ő vissza akart kapni, de én nagyon keményfejű voltam/vagyok. Ez így elhúzódott egész január elejéig, amikor állítólag becsajozott. Amikor megmondta, nagyon nehezen viseltem. 5 hónap kellett ahhoz, hogy felfogjam, hogy csakis érzek iránta valamit. Pár hétre rá szakított a "barátnőjével", és mondta, hogy hiba volt, hogy összejött vele.. Na akkor megint SMS-eztünk egész márciusig. Egy hétvégén a diszkóból jöttem haza és írtam neki, hogy jöjjön utánnam, hogy dumáljunk. Egyre ölelgetett, csókolni is akart és kérte, hogy legyünk megint együtt. Mondtam neki, hogy még elgondolkozok rajta. 13-án összejöttünk. A fellegekben volt. Azóta minden nap mondja, hogy szeret, saját módján ki is mutatja, de én nehezen bízok az emberekben és mivel én őt nagyon kedvelem és szeretem-félek, hogy csak játszik és megbánt. Mit gondoltok?

16/L



2012. ápr. 12. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem hiszek a felmelegített kapcsolatokban, általában két ember nem viccből szakítanak, aztán persze volt már ellenpélda
2012. ápr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy komolytalan az az egész.
2012. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!