Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác kimondja, hogy szeret, azután megcsókol. Azt azt jelenti hogy őszintén mondja?

Figyelt kérdés
A szemembe nézett, azt mondta h szeret, azután megcsókolt. Csak nagyon sokszor érzem azt, hogy nem igaz. Lehet h nem szerelmes még annyira, vagy én nem tudom. Meg nagyon ritkán is mondja, de ha mondja, utána mindig kapok legalább egy szájra puszit vagy egy hatalmas csókot. ...:/
2010. jún. 1. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen elég valószínű.
2010. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

:) Persze, hogy szeret.

Adj egy jó nagy csókot te is neki :P

2010. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha mondja utána biztosan igaz amit szokott elölte csinálni úgyhogy lehet
2010. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezt most honnan tudjuk?
2010. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha előtte bekeni széklettel az ajkait, akkor valószínűleg nem szeret.
2010. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gondoltam a pasik gondolkozása hasonló...:Dha valaki ilyet csinál...csak tudja miért van....:/
2010. jún. 1. 18:32
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
én mindig be szoktam kenni az ajkaimat széklettel hogy ne száradjanak ki, mégis szeretem a páromat
2010. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM! Az azt jelenti, hogy meg akart csókolni és meg is tette. Azt csak ő tudja, hogy tényleg szeret-e.
2010. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondta h szeret..és " szerelmemnek" hívott...aztán erre otthagyott párnapom belül...:|

remélem h a te barátod nem ilyen mint az én exem...:|

16/L

2010. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Áh. Nem minden arany, ami fénylik. Nekem is szemembe mondták már, hogy szeretnek, és megcsókoltak utána, át is öleltek olyan szorosan, mint még soha. Utána rá kis időre kaptam egy olyan kijelentést, hogy már jó ideje nem is szeretett. Akkor sem, mikor a fenti dolog történt.

De ez nem jelenti azt, hogy nem őszinte veled. Csak sztoriztam egy kicsit...

2010. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!