Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet leküzdeni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leküzdeni azt, ha valaki fél a lányoktól?

Figyelt kérdés

Nem barátilag, inkább párkapcsolatilag értem.

Tartok a lányoktól, vagyis egy párkapcsolattól egy lánnyal, mivel még nem volt ilyenben részem.

Viszont az a bökkenő, hogy szeretnék egy lányt, de mégis félek a kapcsolattól. Mi a megoldás?


Ja és még a kevésbé szép lányokkal is így vagyok, szóval nem az a gondom mint sok itteni frusztrált csávónak, hogy kevésnek érzi magát, meg hogy nekik egy csúnya is jó lenne.

Egyébként én nem érzem magam kevésnek egy lányhoz, és nem vagyok úgy, hogy még egy kevésbé szépnek sem kellek. Egyszerűen csak ez a tartózkodás, meg ez a kis félelem...



2012. ápr. 14. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
na erre én is kiv vok.
2012. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Meg kell szokni a közelségüket. Keresni kell az alkalmat és szembe menni a félelemmel. Minél többször átéled, kezeled, annál lazább leszel. Ez természetes szinte minden új dologgal az ember életében. Beszélgess, ismerkedj és el fog múlni (de legalábbis csökken) idővel! L28
2012. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 asdface ***** válasza:

Pontosan!

Velem is így volt még egy pár éve. 20 évesen fogalmam sem volt, hogy kell viselkedni egy lánnyal, mert több éven keresztül fiúkkal voltam "összezárva" a suli miatt és a lányokat szinte csak az utcán láttam. A barátaim között se voltak lányok és természetesen megszeppentem, mikor egy idegen lány jött a közelembe. Egyszóval elidegenedtem tőlük. Ma olyan helyen dolgozom, ahhol a munkatársak 90%-a nő és folyamatosan "udvarolok" nekik -rossz férfi szokás tudom, de jó poén, mert tudják, hogy nem gondolom komolyan- és ez a félelmem a nőktől elmúlt.

Én úgy gondolom, hogy a nők alapból magabiztosabbak, szinte minden téren, viszont a férfiak ezt meg tudják tanulni, így mi képesek vagyunk túlszárnyalni az ő önbizalmukat. Ezért is mondja sok nő, hogy legyen magabiztos a férfi szerintem. :)

Valószínű még nem volt kapcsolatod és félsz.

Ahogy ez előttem szóló mondta a lényeget, jó pap holtig tanul.

24/f

2012. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!