Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet az ellen tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet az ellen tenni, ha valaki fél a lányoktól?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm, mert lelki gondjaim voltak, most 21 éves leszek kb fél év múlva.

Nagyon vonzanak a nők, meg nagyon szeretnék is barátnőt, de egyszerűen nem merek eggyel sem kikezdeni, mert tartok tőle h rosszul sülne el. Meg nem tudom milyen érzés lehet ha van az embernek egy barátnője, így "félek" az ilyen számomra ismeretlen dolgoktól.


2012. ápr. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:

én is ezzel küzdök.

ha sikerült összehoznod valamit, írj.

2012. ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Édes vagy, ne félj tőle. Merj kezdeményezni, hidd el nem lesz tőle semmi bajod, csak megerősödsz. Ha el is utasítanak, gondolj bele, hogy mit is veszítettél ezen? Semmit, hisz minden úgy maradt, ahogy eddig. De hidd el, aki igazán tetszik, igent mond:) Légy pozitív és szedd össze magad! Bátorság!

19/L

2012. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Először is kattanj le a számítógépről.
2012. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kezdj el valami kuzdosportot:)
2012. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

helyes vagy?

mert ha igen, akkor tudnék neked csajokat:)

23l

2012. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én meg F/három a köbön éves és ugyanígy vagyok. Úgy érzem, hogy nekem egy élet kevés lesz ehhez.:(
2012. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 21:15


Bár ilyen egyszerű lenne...:)

2012. ápr. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De amúgy mitől félsz? Elhiszem hogy fóbiád van, de TE konkréten mitől félsz? Megharapni nem fog, na jó néha erőszakosak is tudnak ám lenni, de bántani nem fognak :)A tudat hogy egy idegen nem? nagyon kíváncsivá tettél :)
2012. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Semmitől nem kell félni, mi is ugyanolyan lények vagyunk, mint ti férfiak, csak egy kicsit máshogy jár az agyunk:) Szerintem ne azzal stresszeld magad, hogy hogyan kezdeményezz egy lánynál, hanem járj olyan helyre, társaságba, ahol csajok is vannak, ahol akarva-akaratlanul is együtt vagy a másik nemmel. Ha tudsz beszélgetni csajokkal, előbb-utóbb más is ki fog alakulni, ha kölcsönös lesz a vonzódás, minden megy majd, mint a karikacsapás:)
2012. okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!