Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lányba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, de nem akarom neki bevallani?

Figyelt kérdés
Túlságosan belészerettem,s nem tudom,mit tehetnék,jól megvagyunk,de csak felszínesen ismerjük egymást, egy suliba járunk, néha ilyen,néha olyan,igazából nem tudom megállapítani,h ő mit is érezhet pontosan, azt látom rajta,h mindig örül nekem,amikor meglát,és mindig köszön, kedves velem,és néha félreérthető volt,meg hát én is az voltam, de nem tudom mit csináljak,ha elszúrom az egész suli rajtam fog röhögni,és még Ő is kellemetlen helyzetbe kerülne. Jaj,mit csináljak?

2012. ápr. 18. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Értem. Egy osztályba jártok? Amúgy próbálj olyankor kezdeményezni, amikor nincsenek sokan a közeletekben.
2012. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből ezzel indítanod,próbálj meg egy kicsit közelebb kerülni hozzá,összeismerkedni vele,korai lenne ilyen hamar ezzel a dologgal kezdeni.Ha megvan a jó viszony akkor sokkal könnyebb lesz ezt előadni neki ő is másképp áll majd a helyzethez.De fogadj meg egy tanácsot:ne szalaszd el a lehetőséget mert ha most ő is ilyen kedves és jóindulatú veled,akkor minden sokkal könnyebb lesz később(saját tapasztalat).Ha veszni hagyod akkor mindent a 0 alól kell elölről kezdened,mert még ez a kedvessége is elveszhet feléd nézve,szóval hajrá és sok sikert!:)
2012. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
de siess is egy kicsit, mert a végén könnyen bepasizik.
2012. ápr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!