Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem, terveztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem, terveztünk együtt, aztán azt mondta, legyünk barátok. Nekem ez nem megy. Akkor miért nem enged el, vagy miért nem vállal társként?

Figyelt kérdés

Ha nem keresem, keres, flörtölünk, én elkezdek reménykedni, hogy újra összejövünk, aztán mikor komolyra fordulna a beszélgetés, mindig figyelmeztet, hogy ő csak barátnak tekint. Hogy lehetne ezt valamilyen irányba elmozdítani?

ő 26l én 28f


2012. ápr. 15. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
rosszul fog esni, de szerintem úgy ahogy van félbe kéne hagynod ezt a barátságot és elkerülni messzire
2012. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen beszéld meg vele és kész.Hogy valamit csináljon.
2012. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kényelmes neki, mert játszhat veled szabadon, legyezgeted a hiúságát azzal, hogy flörtölsz vele stb.

mondd neki azt, hogy te is már csak barátként tudsz rá tekinteni, és viselkedj is úgy, bármennyire is nehezen megy. sőt... menj még messzebb, hanyagold el teljesen, ne keresd, ha keres, akkor legyél normális, de ne bókolj vagy ilyesmi. meglátod, ő fog "könyörögni" a viselkedésével amikor majd tudatosul benne, hogy elveszített, és hogy már nem rajongsz érte. 23/L

2012. ápr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznék vele,ha ilyen gyerekes.
2012. ápr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!