Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavar ez engem? Légyszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar ez engem? Légyszi valaki.

Figyelt kérdés

maga a környezet, és a környezethez tartozó élményei barátnőmnek. elmondta nekem, hogy itt meg ott kivel smárolt, meg d*gott mikor együttvoltak, és miket csináltak még...(példát hozok, egy parkban pad, és elmondta hogy egyik exével ezena padon dugtak, a másikon meg "csak" csókolóztak)


nem azzal vna a bajom ,hogy d*gtak extrémebb helyeken, meg stb mert hozzá tartozik egy kapcsolathoz. Én is csináltam már kocsiban, sőt parkaban is meg stb...hanem azzal hogy amikor vele elsétálunk ezek a helyek előtt valahogy én érzem amgam sz*rul...nemtudom miért, és sajnos azt sem tudom, hogy az ő fejében ilyenkor mik mennek végbe, mert azt nemhiszem el, hogy egyetlen kép sem ugrik be neki..:/

bennem van a para, hogy egy iylen mély emlék miatt "hú ezzel a pasival miylen jóvolt, jobb mint vele" és visszamegy a sráchoz vagy valami...

nemtudom lehet hülyeségeken aggódok...de mint mondtam, nekem sz*r érzés mikor pl meglátom azt a padot, amiről mesélt ezt azt...és belegondolok hogy...:/

sajnos nem tudjuk elkerülni ezeket a helyszíneket, mert arra fele van emerre lakik, és mindig el kell haladni előtte. nekem viszont nagyon sz*r érzés.

21/F



#szex #szerelem #ex #megcsalás #extrém helyszínek
2012. ápr. 19. 09:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem is rohadtul zavarna, ha ezeket mesélné... kit érdekel, hogy kivel, mikor, hogyan csinálta? Vagy te kérted rá? Mert ha nem, akkor mondd meg neki, legyen szíves ne mondja, mert nem esik neked ez jól, idegesít.
2012. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A barátnőd elég éretlen lehet, ha ilyesmikkel fáraszt. Gondolom valami olyasmit akar kifejezni, hogy ő milyen f.sza csaj, de nem gondol bele abba, hogy ez neked milyen érzés. De van szád, szólhatsz is neki, hogy ez neked rosszul esik, és ne csinálja többet.
2012. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát barátom ez benne van a pakliban. De ha komoly a szándékotok, és a lány is szeret téged igazán, akkor ezek a dolgok mindkettőtök részéről eltompulnak. Legyen igy! Ha viszont te is csak egy futó pasi vagy neki, akkor eggyel több story a következő srácnak.... De reméljük h nem igy van:D
2012. ápr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
valahol én is hibás vagyok benne, mondjuk én csak annyit kérdeztem tőle hogy csinálta e már extrémebb helyen..és jöttek a válaszok, majd meg is mutatta..://// hát nemkelett voln, hogy megmutassa...de midnegy..:/
2012. ápr. 19. 09:15
 5/14 anonim ***** válasza:
vagyis feltekeny vagy es az attol a gondolattol felsz hogy esetleg elhagy! mond mar ki vegre... ezt a "sz*r erzes"-t feltekenysegnek hivjak.
2012. ápr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

persze hogy azvagyok!!!!!!!!! nem tagadom!

szeretem, és nem akarom elveszteni.

csinos lány, szereti illegetni magát, és élvezi ha megbámulják a pasik....

(itt megjegyezném, hogy az én önbizalmamnak is jót tesz, pl ha észreveszem, hogy stíröl egy nő engem ,vagy zavarba jön ha meglát)

2012. ápr. 19. 09:19
 7/14 anonim ***** válasza:

a barátnőd ezzel akar vagánykodni, azt hiszi, ettől menőbb lesz, tudd csak meg, hogy nem csak veled lehet extrém dolgokat csinálni..egyszerű feltűnési viszketegség..ha meg még pluszban illegeti is magát és élvezi, ha bámulják, akkor nincs min csodálkoznod

simán mondd neki, hogy téged k*rvára nem érdekel, hogy kivel, hol és mikor d*gott..ha szerencséd van, abbahagyja

2012. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek elkerülése miatt nem szabad ilyenekre rákérdezni/mondani, hogy előző párkapcsolatában mit csinált az ember. Az csak két személyre tartozik.


Szerintem lényegtelen, hogy te kérdezted vagy ő mondta. Ha kérdezed akkor aki tapasztaltabb és tekintettel van a másikra, az nem fogja elmondani, direkt azért, hogy megkímélje az ilyen érzésektől a másikat.


Ha ő kezdte el mondani, akkor egyrészt az ő hibája, másrészt legközelebb ha ilyen helyzet adódik (bárkivel) akkor gyorsan közbe tudsz avatkozni, le tudod állítani (több kárt okoz ezzel, hiába hogy őszinte, "nincs semmi titkom előtted" alakot akar mutatni).


Ezek olyan dolgok, amiket ha egyszer átélsz csak azután tudsz "védekezni" ellene.


Nem azzal vagy tekintettel a másikra, hogy elmondasz neki mindent mi történt az előző kapcsolatodban, hanem azzal, ha nem mondod el neki, hogy mit hogy kivel csináltál. Ez veszélyes is lehet, mivel szakítás is lehet a vége.


Ha tovább gondoljuk, akkor még ott van az is, ha ilyen dolgokat mondott el, akkor esetleges szakítás után rólad is ki fog "tálalni" mindent a következő párjának?


Dióhéjban, akárhogy is nézzük, az ilyen témákat kerülni kell. Ha egyszer ilyenbe belementél, akkor csak idő múltával fogod megemészteni, mit és hol csinált másokkal a párod. (Csak sajnos valaki nem tudja megemészteni.)

2012. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a lány milyen idős?
2012. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
18 éves, de elégé éretlen gondolkodású, eleinte nemzavart, sőt tetszett is hogy iylen bohókás, de mostmár egyre inkáb kezdem érezni, hogy komoyltalan...:/
2012. ápr. 19. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!