Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lányt elhívsz kajálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt elhívsz kajálni és beszélgetni magaddal és utána nem sokkal megint elhívod egy fotókiállításra miért ír a lány zavarosan olyanokat amik vagy filmből vannak, vagy azt, hogy bocsi sokat kell tanulnom?

Figyelt kérdés
Körülbelül sejtem,hogy mire megy ki a játék,de marha zavaró tud lenni,ha valaki akivel jól érezted magad,utána nyomulásnak veszi a dolgot.

2012. ápr. 17. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy nem nyomultál eléggé. Lassú neki a tempo.
2012. ápr. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg tanulnia kell...

Nem tudom, hány éves, de ha pl most érettségizik, simán elképzelhető. Van, aki ennyire komolyan veszi :)


Milyen filmidézeteket mondott?

2012. ápr. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak barátkozni akarsz vele és nem nyomulni,akkor mond el neki!Ennyi!
2012. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy csak félreértettétek egymást


ő tényleg csak beszélgetni akart, te viszont már úgy tűnik többet


valóban a legjobb, ha elmondod, hogy mit akarsz tőle

erre vagy elutasít, ami nem fog jól esni, de legalább tisztán látsz majd, vagy elkezdődik valami


a pasik elég töketlenek ilyen kérdésekben, mert mindent félreértenek, a csajok pedig néha elég figyelmetlenek, mert könnyen bizonytalanságban hagyják a fiúkat (flörtölnek, aztán meg az utolsó pillanataban "ja bocsi, én nem úgy gondoltam")


ezért kell(ene) beszélni erről


vagy tudod mit?


ajánld fel neki, hogy segítesz tanulni

2012. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak té érezted jól magad vele, de ő veled rohadtul nem érezte jól magát:D
2012. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!