Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Szeretitek a szókimondó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Szeretitek a szókimondó, nem éppen szégyenlős csajokat?

Figyelt kérdés

ezt úgy értem hogy megmondja ha neki nem tetszik valami, vagy nem érzi jól magát xy helyen...stb, és nem harapófogóval kell kihúzni belőle a dolgokat hogy mondja már el hogy mi a baja.... hanem megmondja a képetekbe ha igenis nem tetszik neki valami akár veletek kapcsolatban(mondjuk nem bőgi el magát ha bunkón szólsz hozzá, hanem jól leüvölti a fejed XD ) akár mással kapcsolatban.

kort is írhattok



2012. ápr. 19. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :)
2012. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát én is XD
2012. ápr. 19. 18:08
 3/13 anonim ***** válasza:
na én pont ilyen csaj vagyok :D
2012. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha nem 500 ember előtt csinálja akkor igen ordítson le ha baja van .

De én jobban szeretem mikor a fülembe súgja

(kissé erotikusan) ,hogy elmenne .

18/F

2012. ápr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én épp ilyen csajt keresek.Hol van?
2012. ápr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ennek több formája is van lehet bunkón is szókimondónak lenni de lehet normálisan is. Persze ha egy étteremben kezd el ordibálni az nem jó de ha kulturált hangnemben teszi az jó. Persze meg kell mondani a véleményét a dolgokról hiszen csak úgy lehet javítani a kapcsolaton ha mindkét fél véleménye számít és ezt a másik tudja tolerálni.

Egy jól működő kapcsolat alapja az őszinteség ezért a válasz igen de megfelelő formában előadva.

2012. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

na én pont megtaláltam az ilyet és szopatja a fejem :((((( nehéz velük :D

19 F

2012. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyeneket inkább kihagynám :D Persze nem árt tudni hogy egy elég csendes személyiség vagyok, viszont mellé társul, hogy ettől még határozott, ergo nem tűrném meg hogy állandóan magyarázzon, pláne sok ember előtt :D

Azt hiszem rövid úton megválnék tőle(a dolog amúgy ott hibádzik, hogy össze se jönnék vele):D

Persze ha már cupido nyila eltalálta a kis sejhajomat, akkor már nem igazán lényeges dolog ez az egész :)

18/F

2012. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Jaja! én személy szerint hülyét tudok kapni ha a barátnőm nem képes elmondani, hogyha valami baja van, csak látszatja hogy valami gáz van... és akkor legyek gondolatolvasó. Az nem gond hogyha bőg, de az már igen ha üvöltözik... Tessék megmondani normálisan.
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:)
2012. ápr. 19. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!