Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek egy másik kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy másik kapcsolatba ha azt éreznétek hogy az előzőt jobban szeretitek de nincs rá esély hogy összejöjjetek vele?

Figyelt kérdés
Szeretem azt akivel összejöhetnék viszont azt is érzem hogy nem tudnám annyira szeretni mint azt akivel ezelőtt voltam (most ugy érzem hogy senkit sem tudnék ugy szeretni),ugyanakkor azt is elfogadtam hogy vele nem tudok ujra összejönni.
2012. ápr. 10. 11:17
 1/9 anonim válasza:

Még egyszer nem. Mindkettőtöknek a legrosszabb.


Várjál még. A halálos szerelem is elmúlik két év alatt. Utána már nem lesz ez a gond.

2012. ápr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kíváncsi leszek igazad lesz-e, most ezt nagyon nem érzem.
2012. ápr. 10. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes probléma. Mindenki azt tanácsolja lépj tovább, tedd magad túl a dolgon, legyél mással. Ugyanakkor még mindig az előzőt szereted, tehát a következő kapcsolatod egy az egyben egy hazugság lenne.

Én régebben nem léptem tovább.

2012. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nálam most nincs kiszemelt, de azt érzem, hogy kénytelen leszek belemenni valamibe az első szembejövővel, hogy segítsen felejteni és helyrebillenteni a nőiességem, mert úgy taccsra tett a szakítás, hogy azóta nem is menstruálok (pedig se terhes nem vagyok, se nem éhezem). Tudom, hogy nem megoldás semmire, ráadásul csúnya kihasználása a másiknak, de azt hiszem nekem most muszáj lesz valamibe belekezdenem, mert különben beledöglök az önsajnálatba.
2012. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Te nagyon nagyon tévúton jársz. Most nem az erkölcsre gondolok, naponta 100 ember tesz ilyet, hanem arra,amit magaddal csinálsz. Komolyan inkább akkor kezdj olyannal, aki tudja, hogy ez a kapcsolat csak ennyi.

2012. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, nyilván elmondanám az illetőnek, hogy egyáltalán nem vagyok normális kapcsolatra alkalmas állapotban. Nem szokásom hülyíteni senkit. De muszáj valahogy helyrerántanom magam, és tudom, hogy csak kompenzálás, és csak mismásolja a problémákat, de azt érzem, hogy ehhez pasi kell most nekem.
2012. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Értelek, csak vigyázz. Ha ennyire képes vagy stresszelni, hogy nincs menstruációd, az már minimum egy pszichológust megérne. Nem biztos, hogy egy futó kaland egy ismeretlennel megoldja a problémádat.
2012. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. válaszoló, tényleg pszichológiai eset vagy és ezt nem bántásból írom. Minden ember megvisel a szakítás, ha nagyon kötődött a másikhoz, de normális esetben nincs szüksége arra az embernek, hogy belecsimpaszkodjon valakibe, csak hogy helyreállítsa az önértékelését.
2012. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Járok pszichológushoz. Ismerek mást is, akinek a széttiport és sárbadöngölt nőiességével megszünt a mensesze. Nem ritka ez és nem is olyan meglepő. De persze vigyázok, meg nem akarok (az a baj, nem is bírok) semmi hülyeség be belemenni.
2012. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!