Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az első kapcsolatom, de nem tudom szerelmes vagyok-e. Távkapcsolat, tehát keveset vagyunk együtt. Nincsennek heves érzelmeim. Viszont tudom, hogy szeretem. Nem szeretem amikor szomorú, és szeretek vele lenni. Ez szerelem, vagy sima szeretet? Segítsetek.

2012. ápr. 20. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. Ha sűrűn gondolsz rá akkor talán.
2012. ápr. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szerelem mindig lángoló érzésekkel jár?
2012. ápr. 20. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes vagy azt tudod ha már idősebb vagy mondjuk 20 éves és nem tini akkor tudod hogy teljesen más mint amit tizenévesen éreztél.Igazi szerelemben nem tudsz aludni,enni a kapcsolat elején legalábbis,folyton hiányzik,nem tudsz másra gondolni.Az igazi szerelem ritka max 2-3szor érezheti az ember élete során,más mint a gyerekszerelem.Egyszerűen nem akarod elveszíteni,vele akarsz lenni mindig,ha találkoztok izgulsz,izzad a kezed pillangók vannak a hasadban kb ilyen.
2012. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem voltam szerelmes tizenévesen. Nekem nincsennek ilyen pillangók, meg izzadás, meg ilyesmi.
2012. ápr. 20. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem se volt pillangó mikor először szerelmes voltam se izzadás! ( 16 évesen) kb egy éven keresztül ő volt mindig az első gondolatom reggel majd egész nap csak rá gondoltam! kezdetben csak minden másnap futottunk össze az utcán vagy valahol! és hihetetlenül szomorú voltam mikor nem találkoztunk! másra se tudtam gondolni! mikor találkoztunk kezdetben mindig én kezdeményeztem a beszélgetést stb... mert úgy éreztem muszáj vele megismerkednem! sokszor ellógtam a suliból csak hogy egy busszal utazzunk stb.. szóval én szinte mindent megtettem volna hoyg vele lehessek ( persze ezt neki nem mondtam) és egy idő után már ő is rendszeresen keresett stb ... :)

L/19

2012. ápr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló teljesen jól leírta. Amíg fiatal vagy sokszor gondolod azt, hogy szerelmes vagy, de később, amikor valóban az leszel, rá fogsz jönni, hogy a szerelem teljesen más, mint aminek eddig gondoltad. Én most vagyok életemben először igazán és őszintén szerelmes egy fiúba. Most tapasztaltam meg, hogy a szerelem az sokkal több, mint aminek eddig gondoltam. Sajnos valami miatt most nem alakulhat ki közöttünk kapcsolat és látni is nagyon régen láttam már (3 hónapja), de az érzés erősödik, viszont állandóan nagyon szomorú vagyok, és ezt a környezetem is tapasztalja. Sírni tudnék minden pillanatban ha rá gondolok, de akkor egész nap csak sírnék. Amikor viszont látom őt én vagyok a legboldogabb ember a világon. Madarat lehetne velem fogatni olyankor. Felszabadulok és hirtelen megjön a kedvem mindenhez. Sajnos ezekből a pillanatokból kevesebb van. Számomra még sokkal többről szól a szerelem, de akkor egész nap írhatnék, hogy ki tudjam fejteni. Szerintem te még nem vagy szerelmes, ha te sem tudod eldönteni.

18/L

2012. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!