Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akibe szerelmes vagyok és SZERINTEM ős is szerelmes belém csak nem mondtuk még meg egymásnak. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 16:39
 1/3 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Old school lovagkori módon, hívd el valahova, és valld be, hogy szereted egy kis mondókával:)

Ne pazarold az időt szerintem:)

Nálam bevált ;)

20/F

2012. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mint írtam szerintem szerelmes belém és ha úgy csinálom ahogy mondod hogy nyíltan valljam be neki de és akkor mi van hogyha ő nem szerelmes belém?
2012. ápr. 20. 07:10
 3/3 anonim válasza:
Kedves Patrik! Hívd el valahová,és mondj el neki mindent őszintén.Mondd el,hogy már régóta tetszik neked és hogy szerelmes vagy belé! Mit csinálj ha ő nem? Nagyon sok lány van még a világon és azt tartsd szem előtt,hogy TE LEGALÁBB MEGPRÓBÁLTAD! :) A lány is értékelni fogja,hidd el!
2012. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!