Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (Lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok, és én úgy vélem, hogy ő is hasonlóan érez irántam.De nem jöhetünk össze mert osztálytársak vagyunk, és úgy szerintem nem lehet járni egy lánnyal, ha az osztálytársad. Elvileg meg kellene várni a nyarat, de én addig lehet, hogy nem bírom ki, hogy bevalljam neki, hogy hogy áll nálam.Mit tegyek?

2012. ápr. 21. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne várj nyárig! Hívd el valahova és mond el neki mit érzel.
2012. ápr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene bevallani, hogy szerelmes vagy?Egyszerűen hívd el valahova randizni és kész:)
2012. ápr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól mert még otársak vagytok nyugodtan járhattok,elmondhatod neki az érzéseidet.Amikor én sulis voltam általanásban is és szakközépben is voltak olyan otárasaim akik párok voltak és egy osztályba is jártak.Ez nem ciki.
2012. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!