Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok! Ti hogy szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy szakítanátok 1,5-2 év járás járás után a pasitokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon jól megvagyunk meg minden, sosem veszekszünk...de én már nem érzem azt amit korábban... kiszerettem belőle...nem tudom miért :(

2 éve járunk és nem tudom hogy mondjam el neki...nagyon kedves velem , nagyon szeret....és biztos nagyon ideges lesz ha ezzel jövök neki hogy szakítani akarok...

TUDOM szemét húzás tőlem...de már nem szeretem.... nem fogok úgy élni valakivel hogy nem érzek iránta semmit ...



2012. ápr. 21. 12:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
átérzem.... :( de szakitanod kell vele, vagy max. 1 kis szünet kell.... maskepp nem megy...
2012. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem könnyű, de szerintem az a lényeg, hogy legyél őszinte hozzá. Ezt mondd el neki, amit ide leírtál. Ne keress mondva csinált indokokat, ne kezdj okokat gyűjteni. Egyszerűen csak mondd el, hogy elmúlt...
2012. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj lesz, javulni már nem fog a helyzet. Szépen megmondod neki, hogy már nem szereted, már nem tudsz úgy ránézni, mint régen és nem akarod, hogy ezzel őt is bántsd, ezért szakítani szeretnél. Elmagyarázod, hogy egy kapcsolathoz két ember kell és hiába szeret ő téged nagyon, ha egyszer nem tudod viszonozni. Neki is jobb lesz, hogy tud magának keresni egy olyan lányt, aki viszont fogja szeretni.

Ez nem szemétség tőled, hanem teljesen korrekt reakció. Az lenne szemétség, ha csalnád.

2012. ápr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
47%

Ez a tipikus mai fiatal csaj szindróma! Amiben rengeteg csaj szenved. " Nem érzem már a szerelmet akkor szakítok"

Tudod mit szakíts is vele, mert te nem érdemled meg őt.

Tegyél neki egy szívességet és kopj ki az életéből.

És az a leg dúrvább , hogy még most sem vágod, hogy miért írtam ezt neked. Na ez a dúrva!!!

2012. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

vagy próbáljam magam egy kicsit megutáltatni vele, vagy ne legyek olyan mint eddig és akkor talán könnyebben veszi hogy már nem szeretem....és ez után jöhetne a szakítás... csak nem akarom hogy egy számító nőnek nézzen és megutáljon, ha elérem hogy kiábránduljon belőlem akkor nem fog ellenkezni annyira ha majd szakítok vele, és utána maradhatunk csak barátok...

mert félek ha így a fejéhez vágom hogy "na szakítani akarok" akkor csak megutál ... :/

2012. ápr. 21. 13:04
 6/34 anonim ***** válasza:
Én találkoztam vele és elmondtam, hogy vége a kapcsolatnak.Nem szeretem már stb...Őszinte voltam.Én is olyan helyzetben voltam mint te pontosan!Másnap újra elmondtam neki,hogy tényleg vége....
2012. ápr. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%

Persze HAZUDJ !!! Nem tudom , hogy mit szépíted ?! Vállald be a tetteid és ne fuss el mint egy gyáva nyúl.

Istenem ez a másik női logika amin ki vagyok! Öszönállat!!!!!

Így nem csak szemét vagy de hazug is. Egyszóval egy hazug szemét ösztönállat !

2012. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%

12:59: én inkább téged sajnállak, hogy inkább maradsz olyannal, akit nem is szeretsz és ezzel a másik fél idejét is csak húzod, mint hogy szakíts és találj egy hozzádvaló embert és persze megadd a lehetőséget, hogy a másik is találjon.

Ritka sz@r életed lehet neked.

2012. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki azt, hogy nem vagy tisztában az érzéseiddel, szeretnél egy kis szünetet tartani. Hidd el, rá fogsz jönni, hogy szereted, és meg kéne becsülnöd a szeretetét!
2012. ápr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm 2 év után úgy szakított a barátjával, aki szerette őt nagyon, hogy megcsalta. Ő is sokáig húzta, mert nem tudta, hogy szakítson vele. Neki is elmúltak az érzelmei a barátja iránt. Te ne hagyd, hogy ennyire elfajuljon! Szakíts vele minél előbb. És véletlenül se úgy, hogy megcsalod,mert az a legrosszabb mód rá.

Ne hirtelen lepd meg ezzel. Éreztesd vele, hogy már nem szereted úgy, mint rég. Pl.: legyél szomorú, mikor vele vagy, kérdezi hogy mi a baj, mondd, hogy semmi, mikor találkozni akar, mondd hogy nincs kedved, hanyagold, vagy ilyesmi. Szerintem ha szép lassan adagolod be neki, az a legjobb megoldás. Bár ezt sajnos nem lehet úgy megoldani, hogy ne legyen fájdalmas! Szakítás után semmiképp se találkozgass vele! Ne lásson téged, hogy el tudjon felejteni - még ha neked hiányzik is, ne tedd, mert neki rosszabb lesz.

2012. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!