Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szakítanátok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szakítanátok a barátnőtökkel, ha hízna 10 kilót?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 13:42
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
25%
10 kilo azért már durva.
2012. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas dolog ezért szakítani.
2012. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagyok belé nem. Ha már megszoktam hogy mellette vagyok és szeretem és ő is viszont szeret akkor nem, max ha engem zavar akkor megpróbálom vele megbeszélni és ha ő is szeretné segítek neki fogyni pl együtt sportolunk kajolunk stb.
2012. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
ez mekkora baromság...... miért kellene vkivel emiatt szakitani????
2012. ápr. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
41%
2 nő hízott már el mellettem, de több már nem fog. Amint elkezd nőni a seggük, egyből tipli...
2012. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
27%
A feleségem 25-t felszedett mióta megismertem. Nem váltam el, tőle, de már undorom van mikor meglátom meztelenül. Valószínűleg el kellett volna hagynom amikor a 10-et elérte...:(
2012. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
utolsó.. omg.. a nőnek is jobb lenne, ha elhagynád. milyen szerelem és elfogadás ez????
2012. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de ha ezért elhagyna valaki, akkor azután nem is bánkódnék. Más kérdés, hogy plusz 10 kiló engem biztosan nagyon zavarna, tehát nagyon gyorsan elkezdenék sportolni, és étrendet változtatni.
2012. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor láss másik oldalról is választ...


Én akkor ismertem meg a párom, mikor 15 kilóval több voltam, mint most. Tetszettem neki úgy is és mindig bókolt (pedig ő teljesen normál testalkatú), soha egyetlen egy alkalommal sem tett megjegyzést arra kitérően, hogy "van mit fogni". Aztán saját elhatározásból fogyókúrába kezdtem, hogy büszkébb lehessen rám, hiszen nem vagyok hülye, mert attól, hogy ő nem tett rám megjegyzéseket, még volt itthon tükör és láttam, hogy min kéne változtatnom. Ahogyan fogytam, egyre többször mondta, hogy nagyon csinos lettem, kívánatos, így a szexuális életünk is jobb lett.

Sajnos azonban egy idő után megint elkezdtem hízni, mert más okból eredő lelki problémámat édességekkel kívántam enyhíteni. Ekkor ugyan megjegyezte, hogy több fognivaló van rajtam, de rögtön hozzátette, hogy így is szeret és kíván. Azóta megint fogytam, de pl. tegnap este is megjegyezte, hogy imádja a hasamat. Hozzáteszem, sosem voltam dagadt, tehát ne egy kövér nőt képzeljetek el, kb. olyan a testalkatom, mint Liptai Claudiának.


De visszatérve egy kicsit a kérdésre, nyilván azért jöttél össze a barátnőddel, mert olyannak tetszett, amilyennek megismerted. Nyilván most nem tartod már olyan vonzónak, de én azt javaslom, hogy ha szereted még, akkor próbálj meg beszélni vele és segítsd a fogyásban. Ha nem ér annyit, hogy ezt megtedd, akkor nincs értelme a kapcsolatotoknak.


30/N

2012. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerencsés vagy! :)

Én amúgy lány vagyok és a volt barátom emiatt szakított velem, de lehet, hogy jobb is...

2012. ápr. 15. 14:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!