Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol ismertétek meg a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismertétek meg a jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés
Fiúk, és lányok véleménye egyaránt érdekelne.

2012. ápr. 21. 14:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem véleménye, hanem története.
2012. ápr. 21. 14:59
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy házibuliban. A házigazda barátnője volt akit nem is ismertem :)
2012. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mióta vagytok együtt?:D
2012. ápr. 21. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Iwiw alkalmazásában, a lovehunteren:D 1,5 éve vagyunk együtt. Ő 28,én 20:)
2012. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A munkahelyünkön, én kerültem oda újonnan, ő már akkor ott dolgozott. Kb. 5 hónap kellett, hogy összejöjjünk. Ennek 7 éve, ebből 3 éve házasok vagyunk és van egy egy éves babánk.
2012. ápr. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
gyakorikerdesek.hu
2012. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Sok boldogságot továbbra is mindenkinek.


Jöhetnek még válaszok.

2012. ápr. 21. 15:38
 8/10 anonim válasza:
konditeremben bejelölt face-n sokat beszélgettünk majd találkoztunk és kialakult a dolog :)
2012. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Melóhelyen, a liftben.

Kereste a belépőkártyáját és közben magában morgott, hogy "Hova tűnt már megint???". Erre én kicsit rémült arccal mondtam neki, hogy "Ne haragudj, én voltam!". "Miért csinálsz te velem ilyet?" volt a válasz. Azóta is emlegeti, hogy eldugtam a kártyáját (később meglett, természetesen a táskájában volt).

Innentől még egy év volt, amíg összejöttünk (házas voltam, amiből épp kifele lábaltam, de ő a kilábalás részét nem tudta), eközben rengeteget dumáltunk és ökörködtünk.

2012. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Munkahelyen, külsős alvállalkozóként járogatott be.

Majd 1 év aknamunka volt (barátokat is bevonva), mire rájött, hogy tán el kellene hívnia egy randira :-)


Ennek 12 éve :-)


41/N

2012. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!