Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehetne egyátalán ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne egyátalán ismerkedni? És ti hol ismertétek meg a jelenlegi párotokat?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még nem volt barátom. A gond az, hogy nincs találkozási felületem, ami jelenleg nem zavar, hisz nem tudom megfelelnék-e egy komoly kapcsolatra (másra meg nem vágyom). \'Vidéki\' vagyok,a barátaim más városban laknak, ott járnak el szórakozni. Nekem az otthonom és az iskola közt nincs is más.

(Engem eddig csak utcán szólítottak le.)


2009. jan. 17. 16:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedni lehet pl bulikon, sulikban,munkahelyen, közös sportkörökben interneten is. Én a páromat úgy ismertem meg, hogy a barátnőm mutatta be nekem.
2009. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat a mostanit,a koleszba ismertem meg,mert hat en sokat jarok oda,az apam csoportvezeto fiatalokkal foglalkozik:)
2009. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Sepultura koncerten ismertem meg a férjemet:))Egyébként is rengeteget járok/jártam koncertre fesztiválokra miegymás. Munkahely, suli, internet... 17 évesen már elég nagy vagy ahhoz, hogy eljárj szórakozni, esetleg ottaludni vmelyik barátnődnél.. vagy nem engedik még a szüleid? Vagy ahol laksz nincsenek barátaid/ szórakozási lehetőség?
2009. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is a barátnőm áltam ismerem a páromat, egy parkban gitározott, én odamentem és én is "megvillogtattam" a tudásomat. másfél hónap múlva már a kezemet fogta:)

de lehet ismerkedni tapasztalatom szerint sportkörön, vagy bármilyen ifjúsági rendezvényen, aki mer az nyer alapon:)

sok sikert egy 18 éves lány

2009. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A barátnőim szintén vidékiek, a legközelebbi is másfél órára lakik, egy másik városban, csak egy iskolába járunk.

Igen, elég nagy lány vagyok, és most épp ezen dolgozom(Eléggé érdekelnek a Müpa rendezvényei), de minden esti szórakozás kilőve(lásd: lentebb). A szüleim szinte mindent engednek. Sportolni otthon sportolok, vagy úszok, de ott az átlag életkor 80.

Elég félénk vagyok, mivel annyiszor molesztáltak (fogdostak, masztubáltak előttem stb.) már korábban (nyáron egy hónap alatt négyszer, pedig nem volt rajtam kihívó ruha), és sötétben nem szívesen mászkálok emiatt.

2009. jan. 17. 16:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakközépiskolában ismerkedtünk meg a párommal. 2 éve vagyunk együtt, és nagyon boldogak vagyunk egymással!:)
2009. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólását:)

Nem akarok egy hisztis pasiéhes mai p.csának tűnni...rossz egyedül. Azt se bánnám, ha csak barátokra találnék. Mintha mindenkinek lenne egy kialakított baráti köre, ahová én már nem férek be.

2009. jan. 17. 16:49
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az én első barátom, 16 évesen, a gimis osztálytársam volt. Sőt, a második is.

Az "igazit" egy Cannibal Corpse koncerten ismertem meg. Még akkor este a koncerten összejöttünk, ma már több mint egy évtizede együtt vagyunk és van két gyermekünk.

Tehát lehet suliban is ismerkedni, elég sokan járnak egy középiskolába és biztos elengednek már szórakozóhelyre is.

2009. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

21 vagyok, jelenlegi páromra társkeresőn találtam. Igen ott. Fél éve együtt vagyunk, és nagyon nagy az összhang, nagy a lila köd, meg a világ is rózsaszín vele...

Előtte 3 évig bulizni jártam, és én egyetemi bulikon is csak komolytalan fiúkkal találkoztam, akik kettyinteni szerettek volna...


Persze nagyon kell vigyázni társkeresőn!

2009. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Ne aggódj emiatt. :) Nem érdemes. :) 20 éves fiu vagyok ( nem stréber ) és bevallom nem sok barátnőm volt és ameik volt is, az is inkább távkapcs. Nekem is ez volt a probléma hogy nem volt találkozási felületem és az első barátnőmet neten találtam meg 170kmre tőlem. Találkoztam vele kétszer csak sajnos véget ért. Utána volt több netes kapcsolatom. Most nyáron egyetemre iratkoztam és egy nagyobb városba költöztem, de itt is az van...mintha már mindenkinek meglenne a baráti köre és nem kellene neki több. Nekem sincsenek barátaim és a mostani páromat is neten ismertem meg...de már az első közös együttléten rágódok. Ha esetleg szükséged van egy barátra szólj és jelentkezek. Amugy a lényeg: neten keesztül is lehet ismerkedni: kockázatosabb de ha találsz valamit, aranyat találsz.
2009. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!