Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha ilyen helyzetbe kerülnétek?

Figyelt kérdés

Szóval, következő a szituáció: van egy lány, az egyszerűség kedvéért nevezzük A-nak. A egy bombázó, de a jellemét kicsit szokni kell. X randin túl vagytok már, minden jól alakul. Eljött az idő, hogy találkozzatok a családjával is. Ekkor kiderül, hogy van egy ikertestvére, egyszerűség kedvéért B. B kevésbé néz ki jól / nem ad annyira magára, ellenben pár órányi beszélgetés után megszeretitek azért, aki. Kedves, egyszerű, szerény, fényévekkel "tisztább", mint A. Tegyük fel, elsősorban nem a külsőre mentek. A-val már több hete jártok, de ezután folyton B-re gondoltok. És ti sem vagytok közömbösek B számára.


Ebben a helyzetben mit lépnétek?


1.) Szakítanátok A-val és összejönnétek B-vel - de akkor abból családi perpatvar kerekedne és mindenki utálna mindenkit.

2.) Titkos kapcsolat alakulna ki B és köztetek, de előbb-utóbb úgyis lebuknátok.

3.) A-val együtt maradsz, de folyton kínozna a gondolat, hogy ott van B.

4.) Ha pedig mindkettőt elfelejtenéd, az a tipikus "két szék közül a földre" szituáció.


FIGYELEM! Nem történt meg, és velem bizonyára soha nem is fog. Csak éppen ráérek gondolkodni egy kicsit (és nem vagyok fáradt) és felmerült bennem ez a kérdés. Nem tizenéves, buliba járó kisp*cs vagyok, de nem is egy otthonülő, koravén srác.



2012. ápr. 22. 00:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem tudnál összejönni b-vel sehogy.

az ikrek között sokkal közelibb kötődés van,mint a sima testvérek között,pedig az sem lebecsülendő.

mindent megbeszélnek,abban biztos lehetsz és egy kívülálló nem fog tudni közéjük állni sehogy,főleg egy amatőr.

egyébként meg ha fiatal lányokról beszélünk,akkor csak idő kérdése,hogy b mikor lesz olyan,mint a,uh ennyi erővel maradhatsz a-val.

2012. ápr. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez egy matekházi? És ki az az X?

Egyébként én rámennék C-re, ő a mamájuk, nála van az éléskamra kulcsa.

2012. ápr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jó hogy még nem történt meg mert itt a tanács amit én tennék:amig nem vagyok tántoríthatatlanul oda A ért addig nem mennék a szülei elé pofavizitre.és szerintem a legtöbben így vannak ezzel.kényelmetlen nekem személy szerint egy mégcsak alakulgatóban lévő kapcsolatnál az hogy játszam az eszemet a szülőknél...a szülöknek ilyenkor van egy jellegzetes nézésük:méregetik az embert hogy"nicsak szóval ez qrogatja a lányunkat"
2012. ápr. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Akkor csavarjunk rajta egyet...


A versenyző 150 km-re tanul B-től és szintén 150-re tőled. Tehát B van közel, de már A-val jársz. Az érdeklődési körük más, nincsenek és soha nem is voltak összenőve. Persze megérzik, ha a másikkal valami rossz történik, de ennyi...

2012. ápr. 22. 01:18
 5/18 A kérdező kommentje:

red4me: X az egy szám, ahány randin túl vagytok. Mondatértelmezés 1-es, leülhet! :D


Egyébként igen, a nagyi sem rossz opció, csak van köztetek úgy 50 év.

2012. ápr. 22. 01:20
 6/18 anonim ***** válasza:

akkor egyszerű.

soha nem jönnék össze olyan nővel,aki 150km-re lakik tőlem.

max 10-15km jöhet szóba.

probléma megoldva.

2012. ápr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha ikrek nem mindegy melyik? Amelyik közelebb van.


Vörösek?

2012. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6.: Tehát nálad ott bukna el A, hogy 150 km-re lakik, így B-t már meg sem ismernéd. Problem solved.


7.: Lehetnek vörösek is, mivel ez az adott olvasóról szól. Nem mindegy, mert az egyik szép, de nehéz hozzászokni, a másik pedig - hiába ikrek - kevésbé hasonlít (biztos láttál már olyat, hogy kevésbé fejlett/szép az ikerpár fiatalabbik tagja - én már párszor), cserébe a lelkébe szeretsz bele (nyálas, tudom).

2012. ápr. 22. 01:30
 9/18 anonim ***** válasza:
Egyik távol, másik csúnya, akkor mégiscsak legyen C és a ő szendvicsei.
2012. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

nem nyálas ez a lelkes dolog,hanem inkább tapasztalatlan.

lehet,hogy A egy érzéki szerető lenne a jelleme,meg csak egy álca.

B meg a nagy beszélgetések ellenére,mikor jobban megismered egy bereccsent depis,aki még teljes sötétségben sem hajlandó kúrni.

úh amíg nincs megdugva legalább az egyik,hiábavaló az egész kérdés.

2012. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!