Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnátok ha ilyen...

Mit csinálnátok ha ilyen (lent) helyzetbe kerülnétek?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne hogy terhesek vagytok de már nem lehet elvetetni viszont megszülni se akarjátok?

Anyagiak miatt meg mert előzőleg volt már 4császár és orvosilag megtiltottak még egy császárt.


2011. aug. 18. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
ebben az esetben, ha az anya életét veszélyezteti a terhesség, akkor nem 12 hétig lehet elvetetni. Nem voltam ilyen helyzetben szerencsére, de gondolom kell egy orvosi igazolás a bizottságnak arról, hogy életveszélyes állapotba kerülhetsz, ha kihordod.
2011. aug. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

4 császár után, nem hiszem hogy engedik megszülni rendes úton, de ha a császár meg van tiltva egészségügyi okok miatt akkor az orvos javasolni fogja az elvetetést. Én így gondolom.


Ismerősömnek 9 gyermeke van, első 2 kivételével mind beteg, donga láb, fogyatékos meg ilyen maradandó betegségek, 5.-6. terhességnél ikrek lettek volna de az egyik szülést követően pár napra meghalt. Itt az orvosok helyében nem engedtem volna már a 9. gyerek megszületését, de őket nem nagyon érdekelte, hogy betegen fog születni.



Szóval, ha én vagy a baba egészsége kockáztatva lenne, biztos, hogy addig mennék annyi orvoshoz amennyihez csak kell, de akkor is valahogy elvetetném.

2011. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Hát ennél nagyobb felelőtlenséget elképzelni sem tudok.

Hiszen ha volt 4 császár korábban, akkor van 4 gyerek is és egy újabb terhesség veszélyezteti az anya életét, illetve császárral elveszik a babát, és esetleg életben is maradhat az anya és a gyermek is, de egy ilyen agyatlan, hülye, akinek még a védekezésre sincs esze, sem arra, hogy 4 terhesség után időben észrevegyen egy ötödiket, mit fog kezdeni 4 gyerekkel plusz egy beteggel?

2011. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!Ki a bánat irta hogy nem védekeztem!!!!

2éve használom ugyanazt a fogamzásgátlot eddig nem volt baj és csak egy kérdést tettem fel.Ott van hogy mit tennétek HA!Nem vagyok terhes de vannak fura jelek azért kérdeztem.

2011. aug. 18. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:

de akkor miért irtad hogy "ha már nem lehet elvetetni"?

még nem is biztos hogy terhes vagy akkor böven van idöd még elvetetni ha netán mégis.

másrészt az orvosok ebben és más indolkolt esetben is megcsinaljak az abortuszt.egy ismerösömnek 24 hetesen csinaltak.

2011. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha már olyan idős a terhesség, hogy nem lehet elvetetni normál módon, akkor valószínű, hogy ígyis-úgyis vagy újabb császár lenne belőle - esetleg másik vágással -, vagy beindított szülés. Ebben az esetben viszont nem engedném, hogy ideje korán elvegyék a babát, fejlődjön ameddig szeretne odabent. Ha annyira nem okés az anyagi helyzet, akkor pedig örökbe adnám. De ha már olyan idős, és arról van szó, hogy elveszik-e idő előtt vagy sem, én nem hagynám....
2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahol 4 gyerek tudnak etetni akkor az az egy már valahogy csak felnől
2011. aug. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

de tényleg, ha még az sem biztos hogy terhes vagy, akkor miért írtad hogy már nem lehet elvetetni?

ha az orvos megtiltott még egy szülést, akkor nem lesz más választásod :(

aztán én elgondolkoznék a helyedben a végleges megoldásban

2011. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!