Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem elmúlik idővel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem elmúlik idővel? Kevesebb lesz a szerelmes szenvedélyes csók ölelés illetve az a varázslatos érzés?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 23. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha nem hagyod, hogy elmúljon, akkor nem fog.
2012. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az igazi szerelem nem múlik el!
2012. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik. Jó esetben a szeretet megmarad és ha egy ilyen társad van, akkor vele leélheted az életed. Nekem legalábbis mind elmúlt idővel, igaz nem sok volt, de azok nagyok voltak. 39F
2012. ápr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam eddig még mindig elmúlt! 33 éves vagyok, és új szerelem van az életemben! DE most sem hiszem, sőt,azt gondolom, naivitás lenne abban reménykedni, hogy ez az állapot tartósan fenntartható!
2012. ápr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Cukorfalat99 ***** válasza:
52%
Az igaz szerelem soha nem múlik és nem lankad az őszinte igaz szerelem még a túlvilágon is tart =már ha létezik túlvilág)de mindörökké tart.
2012. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindig elmúlik, csak az a kérdés, hogy mennyi idő múlva. Örökké tartó szerelem csak a mesében létezik és a naiv emberek fejében.
2012. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mi 3 éve vagyunk együtt és most már igencsak ritkultak a varázslatos percek, meg azok az igazi szerelmes érzések, és nem tudom h ez normális-e!
2012. ápr. 25. 21:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi barátnőmmel kb. 7 éve vagyunk együtt, és még mindig gyakoriak a szerelmes pillanatok. Olyan ez az egész, mintha soha nem akarna elmúlni! És elég jó érzés is! Mindenkinek csak kívánni tudom!
2012. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Őszintén kívánom nektek, hogy maradjon így, de sajnos a tapasztalatam alapján nem fog. De ezzel nincs semmi baj, ez a természet rendje.
2012. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
19 éve ugyanaz a tűz.....
2012. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!