Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek errol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
A parom azt szeretne hogy 17 evesen felesegul vegyen..o pedig 21 eves. nagyon szeretjuk egymast, de nem tudom ha nem lenne-e korai.

2012. ápr. 23. 22:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hány éve ismered?
2012. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
meg csak fel eve, de en meg csak 16 vagyok. Szoval jovore gondolt
2012. ápr. 23. 22:21
 3/11 anonim válasza:
Akkor még szerintem várjatok az esküvővel, mert ha igazán szeretitek egymást akkor várhat még a dolog.Legalább addig amig elvégzed az iskolát. :)
2012. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha azt érzed hogy szereted és ő is téged akkor miért ne? Anno a szüleink is ilyen korba házasodtak és szültek minket. És meg is látszik a szüleinken hogy már fiatal korban megtanulták hogy mi az a felelősség. És ha megfigyeled a mai fiatalokat még 30 évesen se család se ház se semmi. Kicsit a rendszer is hibás de főképp a felfogásuk.

Úgyhogy hajrá.

2012. ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Láttad már a Holtodiglan c. thrillert?
2012. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem..
2012. ápr. 23. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Eszedbe ne jusson! Nóóórmális vagy? Fél év után, 17 évesen házasodni? Eszement baromság. Nem akarlak megbántani, de tudod egyáltalán, hogy mire vállalkoznál? A szerelem elmúlik, arra nem lehet hivatkozni.
2012. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es ha a szerelem ugyis elmulik, akkor te nem fogsz meghazasodni soha? :-o
2012. ápr. 23. 22:39
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem házasodni nem akkor kell, amikor az ember fia/lánya fülig szerelmes, elvakult, minden szép és jó, hanem akkor, amikor már a felek kicsit "lenyugszanak", és látják egymásban a társat, a leki társat, akire a későbbiek folyamán támaszkodhatnak. Közös gondok, bajok, az élet nehézségeit együtt átvészelni, igen, ezekből lehet látni, hogy le tudom-e vele az életemet élni. És sajnos még így sem biztos, de jó az esélye.
2012. ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Félév, egy év kevés idő eldönteni ahhoz, hogy az életeteket a végéig összekötitek.
2012. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!