Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a velemenyetek errol? :S:S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek errol? :S:S Miert szakitott velem?

Figyelt kérdés

2 es fel honapot voltam egyutt a baratommal..nagyon szeretem...es o is tudja..de az elmult idoszakban nagyon elhanyagolt engem es elvarta tolem h en futokssak utana..Beszeltem vele errol tobbszor is de elviccelte es nem fogta fel sose hogy mit beszelek.:S Tegnap megmondtam neki hogy ha ez igy megy tovabb annak nem lesz jo vege..Erre elmondta nekem hogyez igy neki mar nem jo ez a kapcsolat es hogy nincs ertelme folytatni.:S Tehat szakitott velem..Utana rogton elment bulizni es reggelre osszejott egy masik csajjal..akivel kezenfogva mentek egyutt haza es a csaj ott is aludt nala :S

Borzaszto erzes.:S Az egyik haverom meselte el mindezt mert o is ott volt a buliba.:S

Az egesz ejszakat vegigsirtam..Es nemtudom hogy miben fog kulonbozni ez a lany tolem..mikor nem en voltam a hibas hanem o..mert egyszeruen nincs ideje baratnore:S

Aztmondta hogy nagyon megkedvelt engem az elmult idoben BARATILAG:O es hogy ezek utan meg beszelhetunk es baratok maradhatunk..es ha akarok vele beszelni akkor nyugodtan hivjam fel..Miert csinalta ezt velem? ez szornyuu..megolom magam.....nembirom nelkule.OLyan rossz belegondolni hogy egy masik lany..akivel en nemtulzottan vagyok joba..ott van nala az o szobajaban az en helyemen :S

L16

F17


2011. máj. 14. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szikra, egy másik parázs jobban égett.
2011. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
újdonság varázsa. ne magadat hibáztasd
2011. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

szintén 16 éves vagyok, 1 hónapja szakított velem a barátom, szóval tudom hogy miről beszélsz.

próbáld egy kicsit máshonnan nézni a dolgokat, nekem ez segített. szóval ahogy én túljutottam rajta:

- keress valakit, akivel ezt megbeszélheted! testvér, barátnő, akár anyud, ha jó a viszonyotok! mondj ki mindent őszintén, beszéld ki magadból... és ha az esik jól, hát sírj.

- változtass a nézőpontodon! ha volt olyan hülye, hogy elengedett téged, azt aki igazán szerette, akkor nem is érdemel meg. hagyd hogy teljes lelki nyugalomban kövesse el ezt a hibát!

- próbáld meg lekötni az időd, lógj többet a barátaiddal, keress egy új hobbit, csinálj olyasmit amiben örömödet leled.


remélem tudtam segíteni, hajrá ;)

L16

2011. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert 16-17 évesek vagytok... 2,5 honap az még semmi, sose bánd, majd jön vki akivel komolyan is veszitek egymást.
2011. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!