Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemi évfolyamtársak milyen gyakran jönnek össze?

Figyelt kérdés
Csak mert egyre több párt látok az évfolyamon,és ilyenkor már nagyobb a szabadság,nem osztálytársak,így szabadabban együtt tudnak lenni és boldogok. Mindenféle párokat látok az évfolyamon. Én meg ilyen béna vagyok,hogy tetszi kegy fiú,de mégse merek belevágni, zavarban vagyok,ha mások is ott vannak amikor ő is...hogy tudnám ezt kezelni,legyőzni magamban,én szeretnék vele összejönni,és lehet,h ő is velem,csak talán elbizonytalanítottam most egy kicsit,azzal,h nem mertem még belevágni vele,mert szorongó és félénk vagyok, mit tehetnék?
2012. febr. 9. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én az egyetemre utaztam fel első héten vonattal. És az a srác is aki jelenleg is a párom.

A vonaton én mentem oda hozzá. Szóval megéri belevágni :)

2012. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Há bazz, talán menj oda hozzá... ráadásul írod, hogy szerinted te is bejössz neki? Szóval mire vársz, a 4-es metró befejezésére?
2012. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne úgy állj hozzá, hogy rá akarod húzni a karikagyűrűt a saját meg az ő kezére, hanem csak simán kezdj el vele beszélgetni.
2012. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem haragszotok, ha jelzem, hogy érdekel a kérdés :)
2012. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én nem haragszom,végre valakit érdekel!

Mi fogott meg ebben a kérdésben?

2012. febr. 10. 07:46
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyit tudok, hogy mikor én jártam egyetemre, akk nagyon jól lehetett ismerkedni, igaz, hosszú távon nem tul sok kapcsolat maradt meg, de gondolom, ha ennyire félénk vagy még, kicsit korai a családot tervezni :)

Lazits kicsit , próbálj meg összejönni a sráccal, ha nem jön össze akkor se veszitettél semmit , ráadásul az is lehet hogy ö is ugyanezen agyal ki tudja mióta, csak épp ugyanolyan félénk mint te...

2012. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi évfolyamunkban elég kevés fiú volt,szám szerint 6. Ebből 3 az évfolyamból talált párt, 2nek volt,amikor már elkezdte az egyetemet,1nek későbbi ismeretségekből lett barátnője. Egyébként gyakori,hogy ott találnak egymásra emberek.
2012. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az fogott meg, hogy én is hasonló helyzetben vagyok :)
2012. febr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

jó tudni,h legalább nem vagyok egydül.

Te hogy kezeled a helyzetet?

Nekem hogy kéne kezelnem?

2012. febr. 10. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!