Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Milyen típusú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Milyen típusú lányok tetszenek? Van valami, amit kifejezetten szerettek egy lányon vagy éppen nem?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

1.A jelenlegi lány, aki tetszik, az alábbi jellemvonásokkal rendelkezik:

-hosszú, barna haj

-magas, bár tőlem alacsonyabb

2.Szeretem a személyiségét, azt, hogy határozott, bár ad mások szavára, szeretem benne azt, hogy egy kicsit elérhetetlennek tűnik, de ez nem probléma, mivel, én mindent megteszek, amit akarok.

3.Kifejezetten nem tetszik, ha egy lány sminkeli magát, az olyan, mintha eredetiben nem volna szép, és magára ken megannyi kozmetikumot.

Nagyon válogatós vagyok.

2012. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Én szeretem a magas vékony, hosszabb hajú lányokat. Viszont ne legyen mű, inkább természetes, ne nagyon sminkelje magát. Szeretnék egy ilyennel megjelenni:) Az alapozós fej és a rúzs az ami taszít.
2012. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok, egyetértek veled, a rúzs és az alapozó tényleg undorító.
2012. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval inkább a magas modell alkatú lányok, mint az alacsonyabb (160-165cm) normál?
2012. ápr. 27. 18:50
 5/12 anonim ***** válasza:
[link] itt van egy-két példa, nézelődj. Ők úgy ÁLTALÁBAN férfi ideálok
2012. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban a fekete vagy szőke hajú, zöld szemű nők jönnek be. Az sem árt, ha sminkeli magát, nőiesen öltözködik (pl. magassarkú), a műkörmök és a köldök piercing is bejön. Barátnőm ilyen, és jobban belegondolva az exeim is mind ilyenek voltak, persze ez nem azt jelenti hogy más típusú lány nem tud meg fogni, de számomra az ilyenek a legvonzóbbak.
2012. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

20-26 éves,170-180 magas,átlagos testalkat,barna vagy festett feketés árnyalatú haj,barna vagy zöld szem,tetszen az arca,mellei(a semminél nagyobbak legyenek) :D a nagy melleket nem szeretem,

a popsi és a csípő tájék is fontos szempont,előny ha szeret többet mutatni dekoltázs ügyileg vagy a lábait látom mert szoknyát visel.Adjon magára de ne essen tálzásba semmiképp.

2012. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
# 2/7 vagyok. Attól még bejöhetnek az alacsonyabb lányok is persze, de ha meg kell nevezzek egy típust, nekem azok a lányok tetszenek elsősorban. Nem tudom ezért miért kellett rögtön lepontozni, csak a feltett kérdésekre válaszoltam.
2012. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az alacsony, csöndesnek kinéző otakuk
2012. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Külsőre az alacsonyabb PICIT, de tényleg picit húsosabb lányokat szeretem. Belsőre a humor fontos és hogy legyen AGYA :D
2012. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!