Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még sohasem volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sohasem volt barátom pedig 18 múltam. Nem vagyok ronda, átlagos vagyok. De azok a fiúk akikkel járnék nem akarnak tőlem semmit. Akik meg nekem nem tetszenek azok akarnak velem járni. Lehet hogy lejjebb kéne adnom a szintet?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 21. 18:45
 1/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Igen
2012. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit add lentebb a lécet, és meglátod h sikerrel jársz. :)
2012. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
18.-ra eljutottál a gondolkodásik? elég lassú a tempó
2012. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

"Lehet hogy lejjebb kéne adnom a szintet?"


Nem kell lejebb adnod, csak a "kategoriádnak" megfelelő fiút keress és ne legyen nagyobb igényed.

2012. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem kéne leadnod a szinted, ahogy te mondtad. olyan pasit válaasz, akivel vele egyenlőnek érzed magad, különben fölösleges járnod vele..
2012. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit lejjebb adnod. Csak olyannal járj akivel őszintén szeretnél járni, mert csak vele leszel boldog. Összességében jobban jársz ha vársz amíg találsz olyat, aki neked is tetszik és te is neki, mert az valószínűleg tartós, jó kapcsolat lesz.

Én is így voltam, és végül 20 évesen lett csak barátom, de megérte, mert varázslatos, és nagyon jó kapcsolat. (Több mint egy éve tart már.) Megéri várni, lesz majd olyan akivel összeilletek.

2012. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy jelenleg mi az a szint ami fellelhető nálad.
2012. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha vannak fiúk akikkel járna, akkor nem túl magasak az elvárásai

(mármint ha ezek létező személyek, akiket ismer, de gondolom)

2012. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg olyan nincs hogy átlagos mert mindenki más .... szóval ennyi
2012. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!