Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Vajon szeretne ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vajon szeretne ez a lány valamit?

Figyelt kérdés

Az előzmény nem fontos(a teljes).

Kezdem ott, hogy írtam neki vizsgaidőszakban egy levelet, utána vagy 2 nap múlva rá megjelent egy kérdés itt, valszleg ő írta, és benne volt h nem jövök be neki. Pár nap múlva válaszolt a levélre.

Megkezdődött a II. félév is a suliba, nem nagyon szóltunk egymáshoz, nem kerestem a társaságát stb.

Egyébként félénk lány, már többször volt h kevesen voltunk a csoportból, és én meg feljebb ültem, és ő pedig a hátamhoz.

Illetve nem tudom h csak én képzelek be sokat, de mintha mindig elég közel hajolna h közel legyek, illetve sokszor néz. Most már én is direkt ránézek, tegnap nem is mert rám nézni, mert tudta h nézem.


A szívem azt súgja hogy ő az igazi, hogy csak ő rá vágyom, illetve azt is hogy ő pedig csak rám. A szemébe is ha belenézek, olyan furcsa nem is tudom milyen érzésem van, látok benne valamit. Ez vajon így lehet, vagy hallgassak eszemre, és továbbra se foglalkozzak vele?


Egyébként szerelmes vagyok belé nagyon, de ha nem hát nem, de mégis összezavar, nem tudom hogy én képzelek be túl sokat, vagy tényleg úgy van. Meg egyre erősebben érzem h ő az igazi, de ha nem jövök be neki, akkor hogy lehetek neki az igazi?


Más lány nem is érdekel.

Mit tegyek? Mi lenne a jó megoldás?



2012. ápr. 27. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Odamész és beszélgetsz vele. Ez a megoldás.
2012. ápr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valóban túlbonyolítod a helyzetet. A kérdésben ott a válaszod. A halogatással csak annyit érsz el, hogy egyszer csak más ül mellé, aki nem lesz ilyen habozós, mit a Rába, és te meg sajnálhatod magad, hogy lemaradtál "életed nagy szerelméről". Ha megszólítod, és nem kellesz neki, akkor is legalább elmondhatod, hogy megpróbáltad, és nem rajtad múlt.

Hajrá!

2012. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!