Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy most még nem szeretne komolyabb kapcsolatot, attól még bepróbálkozzak nála?

Figyelt kérdés
Nem akarok túl nyomuló lenni meg azt se hogy kicsússzon a kezeim közül(más elvinné). Válaszaitok előre is köszönöm!
2012. márc. 17. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem ugyanez érdekel fordított verzióban! :D
2012. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát egyszer odajött hozzám egy csaj, írtam neki, majd azt mondta hogy: most nem akarok párkapcsolatot, es semmilyen egyéb kapcsolatot, de barátok lehetünk.


azóta finoman közeledve, elértem a célom: meghúztam :)

2012. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ja persze kiemelném hogy írta hogy: most!

lehet ezért, de azis lehet hogy semmi köze hozzá:D

2012. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm hát nem lenne rossz megtudni amugy én a te helyedbe megpróbálnám, sztem egy csajnak könnyebb bepróbálkoznia mint egy srácnak..:D
2012. márc. 17. 20:04
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem..az előző válasz az első-nek szólt :)

MásodiK: lehet én is követem a példád de nem feltétlen az a legfőbb célom most:D

2012. márc. 17. 20:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez az egyik leggyakrabban használt lerázó-duma
2012. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

általában , úgy szokott lenni , hogy nem akarnak , komoly kapcsolatot aztán arra ébredsz , hogy mással pedig mégis akar amennyiben emlékezteted bunkó vagy és amennyiben rámenősebb vagy az elején , hogy el ne vigye más akkor is bunkó állat vagy mert nem érted meg , hogy most nem akar kapcsolatot

23f még nem volt barátnőm

2012. márc. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha beléd szeret úgy igazán, akkor máris akar komolyabb kapcsolatot. Ha csak úgy lazán bejössz neki, akkor nem fog belemenni. Próbát megér, de ne nyomulj. Próbálj csak a barátja lenni egyelőre.
2012. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!