Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki nagyon bejön.

Ő 16 én 13.

A baj hogy nem sokat beszélünk (nincs miről).

És egy hónapban csak egyszer-kétszer találkozunk.(versenyen)

Ahova járok suliba ő ott lakik, de csak néha találkozunk mert ő reggel hamarabb indul suliba mint hogy én be érjek délután meg később jön..max mikor edzésem után a buszra várok, de akkor max 5 percet ha tudnánk beszélni.. :S

Ma volt egy találkozó ott beszéltünk pár szót.. közel álltam ahhoz hogy el olvadjak.. :$$ Nagyon durván bele estem.. ennyire még soha nem voltam szerelmes.. o.O

Valami ötlet hogy mit tudnék csinálni? :|



2012. ápr. 30. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"...ennyire még soha nem voltam szerelmes..."

most nem kötekedésből írom, de...még csak 13 éves vagy.


nagyon mást nem tudsz csinálni, beszélj vele. ha meg nem mered, akk felejtsd el.

2012. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem kötekedésből írom de a korombeliek 90% már nem szűz.. ;)

Nekem meg még barátom sem volt.

2012. ápr. 30. 16:23
 3/15 anonim ***** válasza:
13 évesen minden rózsaszín, szívecskék villognak minden fele ha meglátsz egy cuki fiút. Beszélj vele, de azért 16 éves nem biztos, hogy 13 évessel kezd.
2012. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
jesszus..ezek a mai fiatalok..én ennyi idosen még barbie babáztam:)
2012. ápr. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Bocsi de nekem, mint 16 éves fiúnak mostanában inkább idősebb vagy max. 1 ével fiatalabb lányokkal volt hoszabb-rövidebb kapcsolatom, 13 évessel nem kezdenék ki...


De ha nagyon tetszik menj oda, próbálj beszélgetni vele, észre fogod venni ha nem tetszik neki a dolog.


Az megy hülyeség h a 13 évesek 90%-a nem szűz.

2012. ápr. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kis butuska vagy kérdező, de majd kinövöd.
2012. ápr. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ma 16:30 nem-e? :D

barátnőm osztály 32 fős.. ő az egyetlen aki szűz (és nem akármilyen suli)

2012. ápr. 30. 16:39
 8/15 A kérdező kommentje:
ma 16:25: nem én nem így vagyok.. és nem sorolnám a cuki fiú kategóriába.. mindenki azt mondja róla hogy ronda.. (szerintem nem) :D
2012. ápr. 30. 16:41
 9/15 anonim ***** válasza:

istenem....de látszik h 13 éves vagy.

meg hát nem tudom. ha én 16 éves lennék....egy kicsit égne a pofám h 13 éves a bnőm. (még csak 7. osztályos (?!?!?!)....ilyenkor mindig az jut eszembe h ők biológiából az állatokat tanulják...)

2012. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

egyébként, nem azért, hogy védjem a kiscsajt, de ha valaki 13 éves akkor már nem ember? ti is voltatok ennyi idősek, voltatok szerelmesek, nektek se mondták azt h bújj el mert 13 vagy. Csak tetszik neki egy fiú és tanácsot akart kérni, most mit kell felfújni a témát? na mindegy..

hát kérdező, én sem tudok jobbat tanácsolni, próbálj vele beszélgetni, alakíts ki egy barátságot, aztán lehetne később az is h elhívod esetleg sétálni.:) szorítok!

18/L

2012. ápr. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!