Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki nagyon bejön.

Ő 16 én 13.

A baj hogy nem sokat beszélünk (nincs miről).

És egy hónapban csak egyszer-kétszer találkozunk.(versenyen)

Ahova járok suliba ő ott lakik, de csak néha találkozunk mert ő reggel hamarabb indul suliba mint hogy én be érjek délután meg később jön..max mikor edzésem után a buszra várok, de akkor max 5 percet ha tudnánk beszélni.. :S

Ma volt egy találkozó ott beszéltünk pár szót.. közel álltam ahhoz hogy el olvadjak.. :$$ Nagyon durván bele estem.. ennyire még soha nem voltam szerelmes.. o.O

Valami ötlet hogy mit tudnék csinálni? :|



2012. ápr. 30. 16:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 17:04

Köszönöm.. :)

Valahogy ilyesmi válaszokra számítottam az első után.. :S

Mondjuk tipikus főleg újabban hogy csak a baszogatás megy.. tisztelet a kivételnek.. :||

2012. ápr. 30. 17:18
 12/15 anonim ***** válasza:

első vagyok:

már bocs ha berágtál, de ezt nem b.szogatásból mondom: 13 évesen semmit se tudhatsz a szerelemről. és ezért is idéztem amit írtál "..ennyire még soha nem voltam szerelmes..."

13 évesen ez egy "kicsit" merész kijelentés. mintha sokszor lettél volna szerelmes.

én a válaszommal ezt akartam érzékeltetni.

ezután bejelentetted h a kortársaid 90%-a nem szűz. (most őszintén, engem ez hol érdekel? és h jön az én válaszomhoz?)

2012. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 tetris ***** válasza:

Szia te kis Fruska! Talán most szomorú leszel, de szerintem egy 16 éves fiú gyereknek tart egy 13 éves lányt, vagyis nem valószínű, hogy barátságnál-haverkodásnál többet akarna. Hiába érzed most azt, hogy ő életed nagy szerelme, ha ez nem talál viszonzásra, akkor megette a fene. Márpedig nagyon úgy néz ki, hogy ez a helyzet. Ugyanis: ha ő is úgy beléd lenne zúgva, mint ahogy te őbelé, már régen tett volna valamit, hogy a közeledbe férkőzhessen. Az, hogy nem is igyekszik kapcsolatba kerülni veled, azt sugallja, hogy nagyon jól megvan nélküled is.

Nagyon sajnálom, de én így látom a helyzetedet. Ebből még nem következik egyenesen az, hogy semmi remény, de azért ne éld bele magad túlságosan. Max 10-15% esélyt látok, hogy összejönne veled.

2012. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

utolsó előtti (első) nem rágtam be csak mondtam..

tetris: ha nem úgy kezdted volna a mondani valód ahogy.. még azt mondanám normális vagy.. de már bocs hány éves vagy..? te sem tűnsz valami érettnek.. ;))

2012. ápr. 30. 20:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 éves vagyok, és én is egy nálam idősebb fiúba voltam szerelmes.Bár a fiú csak egy évvel volt idősebb nálam, könnyebben kijött sokszor felnőttekkel mint a kortársaival:)És a végén ő vallott nekem szerelmet :). Úgyhogy szerintem nagy levegő, és találj ki valamilyen beszédtémát (pl.:suli,zenék,vagy kérdezz róla)és hajrá! :)
2012. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!