Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Nagyon le fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Nagyon le fogok előtte égni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már több,mint 1 éve szeretem az egyik osztálytársamat.Sajnos ez nem kölcsönös,én csak tetszem neki.De most mégis úgy néz ki,hogy talán összejövünk,de nekem kellene kezdeményezni..Csakhogy fogalmam sincs,hogy hogyan csókoljam meg!Ő már túl van rajta(az első szexen is),tehát hozzám képest elég tapasztalt.Sosem paráztam az első csókon,nem voltak buta kérdéseim,hogy merre kell dönteni a fejet,most viszont görcsbe rándul a gyomrom,ha rá gondolok.Tehát itt vannak a nevetséges kérdéseim:

-Előtte kell nyelni egy nagyot?(hogy azért mégse kapjon komplett nyálátömlesztést szegényke..)

-Ő is átfogja dugni a nyelvét,vagy csak az ő "részén" csók csatázunk?

-Honnan tudom,hogy neki is jó volt-e?



2012. máj. 1. 14:25
 1/4 Dora17 ***** válasza:
Szerintem nem kéne ilyeneken gondolkoznod...mivel még elvileg ahogy leírtad még kb semmi sincs köztettek. és amugy is ha ott lesz az ideje akkor úgy se lesz időd lenyelni a nyálad meg azon gondolkozni h jön e a nyelve a szádba vagy sem...:) és ha hosszú a csók és nem akarja rögtön abbahagyni akkor vmi biztos tetszett neki:)
2012. máj. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, már most leégtél, de élőbe ennél sokkal rosszabb és cikibb lesz. Meg fog nyílni alattad a Föld és leesel jó mélyre, a csaj meg ott fog vihogni és kiposztolja a fészbúúk üzenőfalára hogy mekkora looer vagy.
2012. máj. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

na parázz,lehet bénázni fogsz az elsőnél kicsit,de majd belejösz:)

ne görcsölj rá, legyél gyengéd

-ne kapd be az egész száját (az nagyon nemjó tiszta nyál lesz körülötte)

-persze,nyelj előtte

- a nylvedet az első csóknál szeirntem ne dugd át, majd ha belejösz:)

-ne gondolkozz ezen hogy jó volt e neki, csak mosolyogj rá

-ne niysd nagyra a szád (kb 1 cmre csak)

-finoman csókold meg az ajkait, mintha csak puszit adnál,utána jön az magától..:) ne félj ha béna is vagy- amit nemhiszek, hiszen jön az magától- akkor sem fog érte kinevetni, majd ráérzel:)

2012. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne parázz!! Én se görcsöltem rajta, csak megtörtént és kész! Hidd el jön majd magától, hogy mit kell csinálni!
2012. jún. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!