Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, vagyis osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, vagyis osztálytársam, aki bevalotta hogy szeret és járna is velem. Jó ötlett lenne vele járni? Ha járnánk is szeretném ha elötte megtörténe az első csók, mert nagyon félek, mert ő már tapasztaltabb.

Figyelt kérdés

14 éves vagyok még nem volt kapcsolatom.



szerintem szeretem csak nem merek vele járni

bocs ha hülyén fogalmaztam,de máskébb nem tudtam leirni,remélem értitek,segitsetek


2009. jan. 5. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen első kapcsolatok nem szoktak sokáig tartani és ha szakitotok még azután is egy osztályba kell járnotok és elég rossz utána minden nap látni őt.Legalábbis velem is volt ilyen régen és akkor eldöntötten hogy soha többet nem kezdek osztálytársal.De hogyha szereted akkor próbáljátok meg.

És az első csóktól nem kell félni olyan természetes dolog hogy hamar belejössz.

2009. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Srapnel ***** válasza:
100%
Ha ezt a kérdést így fölveted, akkor nem jó ötlet. Ennyi az egész. Nem kell mindenkivel járni, aki szerelmes beléd. Talán kellene az is, hogy te is az legyél, nem? Ha az lennél, akkor meg nem kérdeznél ilyeneket.
2009. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
osztálytársak között ez nem muködik,főleg nem 14 éves korban.
2009. jan. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jajj, TÜNCLIII :) XD


szerintem járj vele :D

és ne figyelj mások beleszólásaira, mert a te döntésed kell hogy legyen :P

puszi, szeretlek

2009. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj...ahogy gondolod! Én is osztálytársammal járok és azóta is minden rendben van velünk (lassan már 7hónapja)! Szóval hajrá! Az első csókot meg hagyd csak rá ;)
2009. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én jártam az osztálytársammal de amikor szakítottunk nem lett semmi baj mert megbeszéltük a dolgod most tök jóba vagyunk!!Csak akkor járj vele ha te is szereted őt!!
2015. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!