Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Adjatok tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Adjatok tanácsokat, kérlek

Figyelt kérdés

A barátom tegnap azt mondta, hogy már nem úgy szeret, mint a kapcsolatunk elején (4 hónapja vagyunk együtt). Azt mondta, hogy kb. 2 hete úgy érzi, hogy hol akar engem, hol pedig úgy érzi, hogy meg van nélkülem is és egyszer akkor is érezte ezt, amikor vele voltam, illetve ezeket fele-fele arányban érzi. Viszont azt is mondta, hogy amikor pár napja arra gondolt, mi lenne, ha vége lenne, bekönnyezett a szeme és aztán tegnap haza fele menet is a buszon és azt mondta, hogy úgy se bírná sokáig nélkülem, de ezt se, hogy ilyen labilisak az érzelmei irántam.

Abban egyeztünk meg, hogy tegnaptól számítva 2 hétig még meglátjuk, hogy mi lesz (bár nem hiszem, hogy bármi is változna) és utána talán tartunk egy szünetet.

1.És ha holnap szakítanék vele? Mert holnap találkozunk. És így meggyorsítanám a dolgot

2.De nem tudom, hogy nem-e kéne kivárnom a 2 hetet, mert arra is gondoltam, hogy az alatt az idő alatt elvinném a "helyeinkre", és adnék neki valamit, amiről biztosan én jutok az eszébe és valami olyan szöveggel gondoltam odaadni neki, hogy: "Talán, ha eltévedsz, ez majd visszahoz hozzám."

Vagy harmadik lehetőségnek még arra is gondoltam, hogy megvárom ezt a 2 hetet (vagy csak egyet, még nem tudom) és ha utána azt mondja, hogy még mindig labilis, akkor szakítok vele és lesz, ami lesz, reménykedem benne, hogy nem bírja és visszajön hozzám.

Szerintetek melyik a legjobb, én az utolsó felé hajlok és persze közbe mindent úgy csinálnék, úgy viselkednék vele, mintha mi sem történt volna, mert ha folyton szomorú lennék az csak rosszra vezetne.

Kérlek, aki azt akarja mondani, hogy egyszerűen szakítsak vele és engedjem el, az inkább tartsa meg a véleményét és kérdezze meg magától, hogy neki is csak így menne a helyembe?

Köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 3. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindig is úgy voltam vele, hogy jobb megjavítani valamit mint újat venni.
2012. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 -=Koldus=- ***** válasza:
Az alatt a 4 hónap alatt naponta mennyit voltatok együtt? Neki volt már kapcsolata előtted?
2012. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te nem tanácsot kérsz, arról akarod meggyőzetni magad, hogy minden rendben lesz.

Rossz hírem van, nem lesz minden rendben. És ezt nem hasból írom, hanem mert hasonlókon szinte mindenki átmegy. 4 hónap rohadtul rövid idő, ha ilyen hamar úgy érzi - márpedig úgy érzi - hogy elvan nélküled is, akkor el kell engedni. A könnyes szemek nem jelentenek túl sokat sajnos, max annyit, hogy azért emberileg kötődik hozzád, és nyilván nem akar megbántani. Eleve a "tartsunk szünetet" a kapcsolat halála, 100-ból 99 esetben szakítás a vége, sajnálom.

2012. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4hónap nagyon kevés idő, még bármerre alakulhat a kapcsolatotok, ha adtok egy esélyt. Viszont ha úgy érzed, hogy van valami amit nem viselsz el benne,akkor jobb ha hagyod.
2012. máj. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy szerelem csak 3-4 hónapig tart.A friss szerelemre értem,amikor meglátod gyorsabban ver a szíved,kipirulsz stb.Azután már megszokod.Talán nála is ez van.Ebben az esetben nagyon fontos,hogy te,hogy érzel iránta?Teljes szívedből szereted vagy csak azért,hogy ne legyél egyedül?
2012. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha valami nem megy javítsd meg, de ne dobd el."

Szerintem ezzel az egy mondattal sokat elárultam. : )

Beszélgessetek többet, szórakozzatok többet, lehet hogy azért érzi ezt mert már "unalmas" vagy a számára, mert éjjel nappal vele voltál.

Ne szakíts vele, az nem megoldás és nem vezet semmire, csak arra hogy mindkettőtök szenvedjen egy jó ideig.

Ha tényleg nem bírná nélküled akkor nem lesz nehéz dolgod újra megszerettetni magadat vele. : )

Sok szerencsét kívánok!

17/F

2012. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Nagyon örülök, hogy vannak olyan emberek is, akik úgy gondolják, hogy ezt még helyre lehet hozni :) Én még mindig nagyon szeretem, az én érzelmeim nem változtak és nincs benne semmi, amit ne szeretnék vagy ne viselnék el! Körülbelül 3-szor találkozunk egy héten és 4-5 órát vagyunk együtt átlagban, hol többet, hol kevesebbet, ennél többre nincs lehetőségünk és hát úgy igazi kapcsolata még nem volt, 7. osztályban járt egy lánnyal 2,5 hónapot, de nekem azt mondta, hogy nála nem érezte azt, amit nálam, nem szerette. Úgyhogy ha úgy vesszük én vagyok neki az első, lehet hogy azért van ez, mert még új neki ez az egész? Mert erre már én is gondoltam, de nem tudom :/
2012. máj. 3. 19:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is helyre lehetne hozni. Nem lehet, hogy egy kicsit unalmas a kapcsolatotok, és abba unt bele? Csináljatok valami izgalmasat, szórakozzatok együtt, csak kettesben, de olyat, amit eddig nem csináltátok! Hidd el, az új közös élmények csodákra képesek!

Naa és persze, próbálj egy kis romantikát is belecsempészni, abból biztos kiderül, hogy vonzódik-e még hozzád!

Fel a fejjel! :)

Én szurkolok neked :)

2012. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szakítással, mint eszköz, inkább ne dobálózz, nagyon visszaüthet. Mégis azt javaslom, ne várd ki a két hetet, állj a sarkadra most. Legyen meg a tartásod, és jelezd felé, hogy ez nem úgy működik, hogy két hétig gondolkodik, kellesz, vagy nem. Ha nem tudja eldönteni, akkor gondolkodjon egyedül. Gyanítom, utánad fog kapni hirtelen. Ez nem fogja megoldani a problémáitokat, ellenben a szándékokat és a felfogást újrarendezi. Persze az is lehet, hogy azt mondja, igazad van, szakítsatok, de akkor meg legalább tovább léphetsz és nincs ez a tötymörgés...
2012. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez csak egy időszak nála, ne aggodj! szoktam én is így érezni! el fog múlni:D
2012. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!