Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 baratom aki nem bizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 baratom aki nem bizik bennem mert mar csalodott 1 parszor s en is adtam ra okot neki h ne bizon bennem. Adjatok tanacsokat h mit tehetnek h elnyerjem a bizalmat?

Figyelt kérdés

mert nagyon szeretjuk egymast es azt kerte tollem h valtozzak meg s bizonyitsam be neki h megbizhat bennem de nem tudom h h csinaljam

en tudom h soha nem lenek kepes megcsalni de o ezt nem hiszi


2010. szept. 5. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, azt nem tudod neki bebizonyítani, hogy bízhasson benned, ennek alapnak kéne lennie. Bebizonyítani csak az ellenkezőjét lehet, és azt te már sajnos megtetted.
2010. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pasim is ilyen volt, mert jó az elején megcsaltam 1x, aztán visszafogadott, de mostmár együtt vagyunk 6 éve, azóta nem csaltam meg. Mostmár bízik bennem, legalábbis azt mondja :)
2010. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma ilyen világ van, ide - oda izélünk, ugyan miért lenne valaki megbízhatóbb bárki másnál, és minek? Mindenkinek ixedik a kapcsolata, miért pont az legyen a végleges és igaz szerelem, ami éppen most van?
2010. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
minek adsz rá okot? Ha valakivel együtt vagy, ne csald már meg!! Ha más kell, farcolj le! Ha meg nem, akkor bírd ki! Normális esetben kibírod...én a saját bőrömön tanultam ezt meg! A mostani páromat sosem csalnám meg, mert szeretem, azért vagyok vele, mert nem kell más!! Ha te is így vagy vele, hagyj neki időt, hidd el, el fogod nyerni a bizalmát, ha nem r ib@ncoskodsz:) Ha nem változik a srác így se, akkor hagyd...:D
2012. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!