Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek csak felnőtt korukban lettek barátaik és barátnője?

Figyelt kérdés
Én 17 fiú éves vagyok, nem sokára 18 leszek, de nincsenek a suliban és azon kívül se barátaim, barátnőm se volt még. Mennyire gáz ez? Van esélyem, hogy még lesznek barátaim és bnőm? :(

2012. máj. 4. 07:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Lesz barátod/barátnőd nem kell aggódni :)
2012. máj. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha lesznek barátaid, előbb-utóbb lesz barátnőd is. Előbb nem valószínű.
2012. máj. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Ez esélytelen, egyedül fogsz meghalni a holdon.
2012. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ugyan már, simán lesz, csak kis idő.
2012. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van esélyed rá. :)

Nekem is csak később (21-22 éves koromban) állt helyre ilyen téren az életem. Azóta viszont nem lehet rólam levakarni a barátokat, haverokat. Az első párkapcsolatom meg 23 évesen volt... De nem érzem, hogy lemaradtam volna bármiről is. Mindenhez meg kellett találni a megfelelő embereket. Felnőttként több lehetőségem volt/van rá.

27/N

2012. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Haver, jó ismerős azért van ugye?

Keress olyan közösséget ami bejön Neked. Van akinek sok barátja van másnak kevés és az se túl közeli.Nem vagyunk egyformák, de egykicsit te is tegyél érte. Ha agyonizgulod magad az nem jó.

A barátnőre: a volt osztálytársaim egy része már elvált mire én először életemben szerelmes lettem... és házasság lett belőle.. és gyerekek..és nem váltunk el..

Egyszóval nem maradtál le semmiről. Ja a pontos korom 25 volt akkor.

2012. máj. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez ismerős: nekem most lesz az esküvőm, de a gimis osztálytársak közül már ketten elváltak azóta. :D Ezek a nagy haverságok egyébként egyetemen, fősulin vagy munkahelyen szoktak leggyakrabban kialakulni, mikor már olyan emberekkel vagy körülvéve, akiknek hasonló az érdeklődése.
2012. máj. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
hol laksz? :)
2012. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21 évesen lett először barátom. Nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna.
2012. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezekre a válaszokra azért nem mernék fogadni a helyedben.
2012. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!